Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet javítani a videó minőségén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet javítani a videó minőségén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Idén nyáron történt egy kis affér. Párom elment a barátnőivel 2 napra bulizni Balatonra. Mikor hazaért megkérdeztem, hogy történt-e valami olyan incidens amiről tudnom kellene. Elmondása alapján nem emlékszik olyanra, hogy történt valami. Majd több, mint egy hónapra rá kiderült, hogy a barátnői elmesélték neki, hogy táncolt egy fiúval elvileg. Nekem se kellett több, megnéztem a csoportos beszélgetésüket, melyben van kettő videó melyen úgy tűnik, hogy táncol és csókolózik valakivel. Megmutattam neki a felvételeket, de elmondta, hogy nem emlékszik ilyenre, de ha táncolt is valakivel biztos nem csókolózott senkivel. Megbocsátottam neki, de akkor se hagy nyugodni az a gondolat, hogy úgy tűnik, mintha több történne a videókban. Ezért az a kérdésem, hogy szerintetek van-e olyan alkalmazás, vagy szerkesztési módszer, amellyel elérhetném, hogy a javarészt kék tónusú fényekkel teli videókat megszerkesszem úgy, hogy élesebb és jobban kivehetők legyenek a rajta történtek?

Tudom, hogy nincs olyan, mint a filmekben, hogy 8000 kilométerről lefotóznak egy rendszámot és kiélesítik a tech zsenik és leolvasható, de hátha van valami módszer, vagy szerkesztő program, amivel ha ügyes vagyok tudok világosítani és élesíteni annyit, hogy látszódjon, hogy történt-e csók vagy sem. Az iPhone-os szerkesztés sem segített rajta sokat, pedig szinte az összes variációt kipróbáltam. Sokat nem javítana a helyzetünkön, mert ha csókolózott is volna valakivel azt is megbocsátanám szerintem, mert 10 éve együtt vagyunk, de úgy érzem, hogy az igazságot megérdemlem.


Köszönöm, ha segít valaki!


29F



2023. szept. 15. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen ai upscaling szolgáltatás jó lehet erre, de nagy csodát ezektől se várj.
2023. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bízol benne, kár a maceráért. És különben is.
2023. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm, megpróbálom!

#2 hidd el mindennap eszembe jut ez a gondolat. Csak mindig odalyukadok ki, hogy kár azért a nagyszerű 10 évért.

2023. szept. 15. 15:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik szerinte nem kár, ráadásul csont nélkül a szemedbe hazudott és tuti hogy nem ez volt az első. Ne légy balek, tudom 10 év után nehéz.
2023. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
10 eve egyutt vagytok? Mar 6 eves kora ota? Mert kb a tinik szoktak reszegen tancolni meg smarolni a helyi szuzoltokkal.
2023. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!