Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan javitanád egy video/fil...

Hogyan javitanád egy video/film minőségét?

Figyelt kérdés
Ti hogyan javitanátok egy video vagy film minőségén vagy egy régi mesének a minöségén valami profi programal esetleg? Az sem számit ha fizetős ha ismer valaki ilyet ne tartsa magában

2020. aug. 1. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Vennék egy jobb kamerát
2020. aug. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1: Gondolom egy 20-30 évvel ezelőtti felvételt akar javítani.
2020. aug. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tabaki ***** válasza:
100%
Gyanúm, hogy nem találsz ilyen programot. Lehet, hogy valami mesterséges intelligencia elképzelhető ilyesmire, de hétköznapi algoritmus nem tudja kitalálni, hogy minek kéne ott lennie, ahol nincs. Amúgy a tökéletesen definiálatlan probléma miatt nem kizárt bizonyos tünetek enyhítésének lehetősége. Az Adobe After Effects esetleg alkalmas lehet efféle kísérletezésre, persze az sem magától dolgozik, hanem neked kell ötletelned, hogy milyen paraméterekkel remélhetsz kedvezőbb hatású változásokat.
2020. aug. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ezt használom VHS ripek feljavítására: [link]

Nem olcsó, de van belőle "virágbolti" verzió is. Plusz elég sok a renderelési ideje.

2020. aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4: ez jónak tűnik letöltöttem sajna hibába fut bele le vettem az igényét sajna nincs asztali gépem csak laptopom és gyengének tűni nemtudom mit vártam 😀 köszönöm beszerzek egy erősebb gépet és kiprobálom
2020. aug. 1. 16:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, nekem egy 2 órás filmre 2 napot írt. :D Nekem is erősebb gép kellene hozzá :D
2020. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert pixelről pixelre változtat.
2020. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát nekem még csak el sem indítja

De se baj pár héten belül be újítok egy erős pc t

2020. aug. 1. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!