Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jól érzem hogy azok a szrxuáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem hogy azok a szrxuális élmények amiket adtam sem voltak elég jók?

Figyelt kérdés
A történetet erkölcsileg ne elemezzétek, tudom, hogy kínos. Szóval van egy fiú haverom korábban bepróbálkozott nálam, de épp volt akkor pasim, így nem jött össze, ez idő alatt neki lett egy barátnője. Közben én szakítottam a barátommal és több idöt töltöttem el baráti körben, a fiú haveromhoz egészen közel kerültünk. Tudtam, hogy barátnője van, aokat flörtölt velem, viszont egy görbe este után lefeküdtünk nálam. Megbeszéltük hogy mindketten élveztük, így rendszeresítve lett a dolog. A sztorihoz hozzátartozik hogy a barátnője akkor más városban tanult így esténként tudott a srác velem lenni. Azt mondta hogy velem a szex sokkal jobb mint a barátnőjével viszont vele annyira összeszoktak hogy nem akarja elhagyni. A lány egyszer beleolvasott az egyik beszélgetésünkbe, a fiú kis híján lebukott es a csaj kérte hogy szakítson meg velem minden kapcsolatot, ennek ellenére álnéven továbbra is chatelünk 2-3 naponta ahogy eddih. Azóta a csaj is a városban kapott állást és összeköltöztek a fiúval. Én azt nem értem hogy ha velem jobb az együttlét meg velem is jól érzi magát, miért ragaszkodik a másik lamyhoz ha szemmel láthatóan nem tiszteli párjaként. Most hogy itt a csaj is kevésbé keres a fiú mert nem akar lebukni a lány előtt hogy továbbra is találkozgat velem. Ha mindezek ellenére a csajt választotta akkor gondolom mégsem tetszhetett neki velem annyira a szex ha a lány jelenlétében már inkább nem is hív talizni?

2023. szept. 16. 08:37
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Ha meg ennyire nem vahyok neki fontos miért szexelte 1 éven at velem a lany háta mögött folyamatosan?
2023. szept. 16. 08:39
 2/35 anonim ***** válasza:
94%
Auu. Ez fájt.
2023. szept. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
96%
Nem Te vagy fontos neki, hanem a szex.
2023. szept. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem egyikőnk sem fontos neki. Mindegyikőnkből kiveszi ami neki kell. A másik csajból a kényelmet meg a közös programokat, velem meg a szexez
2023. szept. 16. 08:44
 5/35 anonim ***** válasza:
91%

Buta vagy nagyon, csak szexre voltál jó.


Ezért nem érdemes magát senkinek egy kielégítő eszköz szintjére tennie mert a megcsaló fél a párjához ragaszkodik az esetek 99%ban

2023. szept. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
39%

Minden tiszteletem a mesteré.Két csajt is huzogat.

Minden tiszteletem az övé.

2023. szept. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
90%
4-pontosan így van. Kell ez neked?
2023. szept. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Nem

De nekem vége ia lett vele, csak érdekelne hogy miért tesz ilyet egy férfi

2023. szept. 16. 08:49
 9/35 anonim ***** válasza:
95%
Pont azért, amit írtál. Mert önző.
2023. szept. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
43%

8#

Azért mert megteheti

2023. szept. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!