Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
ha mondjuk valakivel még ismerkedő fázisban vagyunk, mar van kezfogas, csok, szex, de meg csak par hete ismerjuk egymast de kozbe lefekszem massal is. Honnantol szamit kapcsolatnak, ahol mar csak egymase vagyunk?
ápr. 30. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezd meg azt, akivel ismerkedesz, hogy szerinte megcsalás-e. Ha szerinted nem akkor egyértelmű hogy elmondod neki, ha meg nem mered, akkor szerinted is gáz.
ápr. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy megcsalás hogyha a másik érzéseket táplál irántad és te mész mással is lefeküdni rajta kívül, vagy akár randizni. Vagy legyetek együtt, vagy nyitott ismerkedésben/kapcsolatban.
ápr. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen kerdest ir ki, az idiotanak szamit. Az elso betutol szamit.
ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat szerintem igen.

Mármint miért szexelsz vee, ha nem érzel iránta semmit vagy ő irantad ? Vagy ez csak szexkapcsolat ?

Nekem evidens, hogy ha valakivel már csokig eljutok, akkor más már nincs a képben. Mondjuk sosem értettem azt, amikor valakire egyszerre több emberrel ismerkedik, pedig online tarskereson ismertük meg egymást a párommal…de olyan sosem volt, hogy egyidejűleg több férfival randiztam volna.

ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha én valakivel a szexig eljutok, akkor azt már kimondatlanul is kapcsolatnak tekintem. Már ha komolyat keresek.

Ha csak élek bele a világba, akkor meg szexelek azzal, aki éppen horogra akad, de nem gondolkodom azon, hogy ez most megcsalás-e, mert nem érdekel különösebben.

ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"ha mondjuk valakivel még ismerkedő fázisban vagyunk, mar van kezfogas, csok, szex"


Akkor valószínűleg tervezek vele, érdekel, stb.


De akkor nem kerül képbe más.


Szóval ezt is csak valami gerinctelen szarnak jut eszébe megkérdezni...

ápr. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!