Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehetne szerintetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne szerintetek a féltékenységből kigyógyulni?

Figyelt kérdés
Tudom nagyon sokaknak ez egy hatalmas hiba a másik emberbe, meg betegnek tartják. Én tudom magamról hogy nem nehéz bizalmatlannak lennem. Annak idején a kedves első szerelmemmel ugy ért véget a kapcsolatom, hogy kiderült hónapok óta csalt. Borzalmasan padlóra tett. Ennek már több mint 9 éve. Nos, a baj csak az, hogy ez akkora sebet ejtett rajtam, hogy a kapcsolataimat sorra cseszem el, mert nem tudok 100%ig megbizni a másikban. Senki nem tökéletes, fog mindenki olyat tenni amivel megbánt de én bizonyos dolgokon nem tudok tullépni és ha a párom valami olyat tesz, akkor én nem továbblépek a dolgon kapcsolaton belül, hanem emésztem magam és total atvaltok egy ilyen féltékeny negativ hülyébe, és nem tudom kezelni. most gondolok itt olyanra, hogy a párom elismerte h tetszik neki rajtam kivül egy illető, és ha nem lennék, összejönne vele. na most ezt felfoghatom ugy is hogy előbb utóbb én is nyitnék más fele biztos, viszont az en fejembe neha annyira elpukkannak a dolgok hogy total kikeszülök és ugy vagyok vele en szar vagyok a masiknak..annyira félek attól hogy majd megint megcsalnak mint annó, hogy már beteges..:S nem tudom hogyan kezeljem magam :(

2023. szept. 17. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:

En fordultam 180 at

Nem érdekel a teloja nem nèzek a gépébe meg se kérdezem ha megy valahova hogy hova, nem fogom magam idegesiteni tovább.

Ezt minden következő kapcsolatomba is tovább vittem.


Valami dacféle lett bennem. Hogy egy pasi miatt nem fogok idegeskedni az biztos.

Azota rám féltékenyek nem fordítva van.

2023. szept. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ezt fejben valahogy eldöntötted, na ez az ami nekem nem megy .. eleinte amugy nem vagyok féltékeny csak ha adnak rá valami kisebb okot.
2023. szept. 17. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:
A tapasztalataim alapján, ha meg akarnak csalni, arra nem adnak konkrét figyelmeztetést. A barátnőd vagy őszinte kérdést adott egy "csalikérdésedre" -azok a fajta kérdések amikre nem létezik jó válasz- vagy a féltékeny természetedről tudva kaptál egy random shittesztet rá, hogy lássa, 9 év után mennyire vagy ezügyben patológiás a reakciód alapján.
2023. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Véletlen hamar küldtem a választ. Valószínűleg nincsen veled semmi baj, ha tudsz disztingválni. Nem várható el senkitől, hogy 100%ig vakon bízzon a nőkben, férfiakban, fideszben, influenszerekben, időjárásjelentésekben stb. Ha hasonló a helyzet, hogy a csaj arra következtet abból, h ha a férjen nem talál hajszálat, hogy kopasz nőket qrogat, na az patológiás, azzal kell foglalkozni. Egyébként nem.
2023. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg úgy tűnik a párjaid a tuskók akik számára te értéktelen vagy, ha kiesel nem baj lesz másik helyetted kategória. És ezt ki is fejezik azzal, hogy ó hát ha te nem lennél van egy másik illető az is nagyon jó lenne helyetted. Mi van?? Ennek rohadtul rosszul esni nem féltékenység hanem teljesen normális. És itt szállunk ki a kapcsolatból ahelyett, hogy őrlődünk megalázva mint te és ezt féltékenységnek hiszed. Te inkább ezekben a langyos és megalázó szarokban maradsz mert gondolom kapcsolatfüggő vagy.
2023. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2#

Nem csak eldöntöttem hanem lett bennem egy dac, hogy a fene se fogja pasik miatt lerágni a körmét. Ha menni akar nyitva az ajto, de en nem idegeskedem.


Mert ha idegesekedem nyomozok kérdezek aki meg akar csalni akkor is megfog.

Ha nyomozok, ha nem.

2023. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!