Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik izgatónak tartják és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik izgatónak tartják és belementek abba, hogy a feleségük/barátnőjük más pasival is lefeküdhessen, felül tudtatok kerekedni a féltékenység érzésén?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 5 éve vagyunk együtt és most érkeztünk el a kapcsolatunkban abba a fázisba, hogy lehetőség adódik számára más férfival is lefeküdni.

Tudni kell rólunk, hogy korábban nagyon sokat beszélgettünk róla, a barátnőm kezdetben borzalmasnak gondolta a felvetésem, s a kezdeti elzárkózása és tartózkodása ellenére végül egyre jobban izgatta. Amiatt sem tartotta ezt opciónak, mert ő sosem tudna megcsalni, sose okozna nekem mély fájdalmat és azt feltételezi rólam, hogy megundorodnék tőle. Pedig egyáltalán nem.

Mindent megbeszélünk, őszinték vagyunk egymással, tökéletesen működik a kapcsolatunk szex terén is, mintha csak egymásnak teremtettek volna minket. A normális kapcsolattól eltérően azonban bennem lakozik ez a kisördög, pontosabban ez a különös fétis.

Szeretkezés közben is mindkettőnket be tud indítani, amikor a fülébe súgom, hogy hihetetlenül izgatónak tartanám, ha előtte fél órával más valakivel lett volna együtt.

Most viszont ugyan nem húztam be a vészféket, de az izgalom mellett továbbra is ott lebeg a szemem előtt, hogy a szeretett kedvesemnek esélye nyílik, hogy egy hapsival együtt lehessen. Egy kicsit féltékeny vagyok ugyan, de nagyon kíváncsi vagyok és izgatott.

Felizgat a tudat, hogy a szerelmem másvalakinél eltölt egy-két órát, majd hazaérkezik és egymásnak esünk.

Sok helyen olvastam, hogy akiket ez beindít és végül megvalósították az elképzelésüket, ott még szorosabbá, még bensőségesebbé vált a kapcsolatuk/házasságuk.

Kérlek titeket, akik ellenzik a megcsalást, illetve nem is a megcsalást, hanem a szexuális élet effajta kiterjesztését, ne kommenteljetek, mert tudom, hogy nagyon sokan ellene vannak, én viszont azokra a hozzászólók véleményére, esetleges tapasztalatmegosztására lennék kíváncsi, akiket szintén megmozgat ez az irányultság.



2023. aug. 5. 23:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt olvastam, hogy pont a megcsalástól félnek, akiket ez beindít, és ezzel ártalmatlanná teszik a félelmet.


Nem értem/érzem, csak olvastam a fétisek háttereiről.

2023. aug. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%

Ez a kis pöcsűek fétise, akik gerjednek arra, hogy látják a nőjükön, hogy valójában egy nagyobb farokra vágyott mindig is amit ők sejtettek de a nő nem vallott be és izgatja őket, ha bevallja sőt ha megcsalja.

Minden részletre kíváncsiak, titulálhatják egyfajta qrvának, na ugye megmondtam neked a nagy farok kell ez a komplexus az alfa miatt megemeli a tesztoszteront és nagyobbat élveznek, ennyi van mögötte.

2023. aug. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
hiába indít be tèged, ha esetlegesen a másik féllel neki élvezetesebb lesz, utána már lehet ejtve leszel...
2023. aug. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is lassan kezdhetsz tinderezni, mert hamarosan szingli leszel. De majd azért írd be az adatlapodra hogy perverz.
2023. aug. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Na, amikor vissza nyal a fagyi. Egy normális párkapcsolatban egyébként nincsen ilyen 'fázis'. Azért hívjuk PÁRkaocsokatnak. De te tudod. Szerintem jó nagy gödröt ástál magad alá.

Én barátnőd helyében valami olyan pasival lennék, aki jobban megbecsül

2023. aug. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Természetes szelekció a szaporodás terén.
2023. aug. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Az ismerősöm is ekkora f@sz volt, hogy rábeszélte a csaját, aztán az meg tovább is állt a nagyobb, vastagabb farkúval. Csak hajrá!
2023. aug. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Elég szánalmas kommentek jöttek - nem hallgass rájuk kedves kérdező. Ez a cuckold/hotwife életmód, rengeteg ember csinálja, én több ilyen párnál is voltam házibarát, jól működő, stabil kapcsolatok voltak. Az meg hogy mi van ha elhagy a barátnőd egy nagyobb f.rokért elég röhejes feltételezés - egy jól működő több éves kapcsolatot semmilyen normális ember nem dob el pár numeráért. Ha pedig igen, akkor nem működött jól a kapcsolat. De akkor egy idő műlva már abból is megcsalás lehet ha lát egy jó testű férfit a strandon.
2023. aug. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%

8 Ezek a jóemberek ki szokták tenni magukról a facebookra hogy házas? Ezek a gruppen cuckold szerető és hasonlók. Amúgy ezek nem az ilyen Coellho idézetesek szoktak lenni? Csak azért kérdezem mert ha te ilyen házibarát vagy akkor gondolom jól ismered a hotwife hothusband-eket? Vagy csak a wife hot aki annyira hot hogy kell neki egy fél város?

Néha gyanús hogy az ilyen szeretet vallású emberek csinálják ezt a legjobban, és ezt értik a szeretet alatt. Szegény szeretet szó, el fog bujdokolni most már.

2023. aug. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%

Utolsó válaszoló, olvasd vissza amit írtál, idehánytál egy csomó előítéletet és fals saját képzelgést arról, hogy szerinted milyenek akik ezt az életformát élik. Ha neked a szeretet mást jelent, élj akként, mások pedig élnek így. Ez a szép, hogy lehet egymás mellett létezni, anélkül, hogy bele kéne szólni, hogy éljen és hogy szeressen a másik ember.


Egyébként ide lehetne dobálni ugyanennyi előítéletet a hagyományos kapcsolattal szemben is, például hogy miközben a monogámiát hangsúlyozzák majdnem 50% a megcsalások aránya felmérések alapján - és ez az az érték, amit az emberek bevallanak. A valós még több is. Ennyi erővel ez a szeretet a szeretet? Örök hűséget fogadni egy embernek, utána meg 50% eséllyel megcsalni? Ahogy arról is megfeledkezni látszol, hogy hány olyan pár van aki a facebookon mosolyog és játssza a tökéletes párt, közben meg tépi egymást és teszik tönkre lelkileg a gyerekeiket. Ha "Normális" kapcsolatban élők mind tökéletesek lennének, lenne erkölcsi alapja a megítélésnek, de semennyire nem azok.

2023. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!