Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki az előző kapcsolatáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki az előző kapcsolatában megcsalta a másikat, akkor mi a garancia arra, hogy a mostaniban nem fogja?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel találkozgatok. Szóba kerültek az exek, és elmondta, hogy a barátnőjét megcsalta. A miértje nem lényeg.


Nektek mi a tapasztalatotok?


2023. szept. 19. 20:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Azt szokták mondani, hogy:

“A kutyából nem lesz szalonna!„

Szerintem valahol tök jogosan, mert az esetek többségében az ember nem változik meg, vannak persze kivételek. De hiába, mert tegyük fel nem csalta meg téged akkor is nyugodtan megcsalhat. Én őszintén szólva nem rizikóznék vele, de ha te akarsz neki esélyt adni nyugodtan tedd meg, majd elválik, hogy mi lesz.

2023. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem biztos hogy téged is megfog. Van aki tanul a hibájából.
2023. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Az hogy nem csalom meg a másikat akkor se ha a fene fenét eszik is, mert nem ezert valasztottam, nem ezt akarom, a már nem szeretm nem tetszik akkor se, ha màs nő haszoncsúszik se, ahhoz egyfajta agyi érettség kell. Vagy tartás. Talán becsületnek is mondható. Olyan érettség, amire még 40 feletti ferfiak (akik màr nem azzal kelnek fekszenek hogy 24 órában áll a cerka es rájottek már hogy minden luk egyforma)szóval 40 feletti férfiak javaresze se érik meg soha.


De vannak tisztességesek! Meg lehet találni. Csak hát addig rögös az út sajnos.

2023. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*ha már
2023. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

A hűség döntés kérdése, akit a primitív ösztönök vezérelnek azok maguk állatiasak, akiket a bosszú azok nem igazán jó emberek, akik más kiutat nem találtak azok gyengék és nem megbízható emberek. Szakítani is lehetett volna a megcsalás előtt, ugye? Ő a könnyebb, tisztességtelen utat választotta, akkor miről beszélünk? Természetesen lehet hozzád nem lenne hűtlen, DE (sajna a de szócska jelen van) átvághat más módon az elején felsorolt negatívumok miatt példaként. Továbbá feltételezhető hogyha nem derült volna ki (ha nem maga mondta el), hogy még mindig félrelépne. Az sem figyelmen kívül hagyható, hogy rossz kapcsolatban tengődött ki tudja meddig ahelyett, hogy tisztességesen végett vetett volna neki. Nem utolsó sorban egyáltalán nem elhanyagolható tény, hogy veled ugrana kapcsolatba lehet rövid idő után az ex után és az sosem jó. Lehet búfelejtő leszel. Ha pedig hosszabb idő után tekeredne veled össze, akkor bizony "kiélte" magát, ami arra enged következtetni hogy a megcsalás oka lehetett az, hogy unta az exet, mint a mindennapos csokit, vagy az, hogy végre valaki figyelembe vette így beéri veled.

Tudom jó pár opciót felvázoltam és hogy nem lehet helyes az összes, viszont elég belőle, hogy egy az legyen, egyszerűen gáz nagyon, hogy inkább megcsalta, mint pontot tett volna a kapcsolat végére...

2023. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Ha már mentette azt jelenti, hogy nala ez erkölcsileg belefer. Ez sosem a partner függvénye.
2023. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Világ életemben elítéltem a megcsalást, ehhez képest megcsaltam az első barátnőm. Úgy éreztem tőle, magamat is elárultam. A másodikkal való szakítás után jöttem rá, hogy engem csalt meg. Nem tetszett, de végülis az eredmêny ugyanaz. Aztán volt egy akiről úgy tudtam szingli, de velem csalta meg a hapsiját. Ezt onnan tudtam meg, hogy a hapsi megkeresett fb-n és kereste rajtam a nőjét, nem tudom e hol van....ehh bazz mondom éppenséggel tudom adni, beszéljétek meg. Ez után is azt gondolom, h baromira nem műfalyom a megcsalás, egyik szemszögből sem és kifordul a velem tőle, bárki csinálja. Én 21 évesen csaltam, talán 31 voltam a velem csaltak szituációnál. A garancia régen a szavam volt, most a szavam és a tapasztalatom. Nem csalok, okádok.
2023. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Kb 80-90% hogy téged is megfog. Bár én azért kíváncsi lennék a miértre is, de ott meg az van hogy azt mond amit akar, úgyse ismered se a sztorit, se a lányt.


Nem mondom hogy ne kockáztass, de légy résen, viszont azt meg ne paranoiásan.

2023. szept. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

Hogy te egy másik ember vagy.

Jó, van notórius megcsaló, de nem mindenki az. Volt, akit én is megcsaltam. Nem szerettem. Na, de a többieket meg nem🤷🏼‍♀️

Mondjuk a miértje pont lényeg.

2023. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#8

Annyi volt, hogy a legelső szerelme volt a lány. Eleinte a szülei nem is engedték vele találkozni. Aztán 16 éves lett a lány és elengedték vele. Csenddel verés, flegmázás, ha valami nem úgy volt, ahogy a lány akarta, tehát alapból nem volt egy szép kapcsolat. 17 éves volt a lány, amikor engedték, hogy ott aludjon a páromnál. Akkor délután át lett hívva a párom egyik rokona is és ott a párom rokona és a lány között elindult valami. Majd kiderult hogy megcsalta a lány azzal a fiúval, külön voltak, összejöttek.

És nekem ezt a párom úgy mesélte, hogy érezte, hogy a lany és a rokona között van valami, a párom meg közel került egy másik lányhoz egyetemi gólyatáborban, mindenki tudta, hogy van köztük valami, és felbíztatták őket hogy csókolózzanak, ott elcsattant egy csók, és az egyetem parkolójában lesz0pta az a csaj.

2023. szept. 19. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!