Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, jól gondolom, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jól gondolom, hogy ha egy férfi kövér és kisfarkú egyszerre, az a tökéletes garancia számára az örök magányra? Csak őszintén, képmutatás nélkül, itt nincs miért hazudni.

Figyelt kérdés

A két legnagyobb kizáró ok ugyebár.

A kisfarkúságot nem kell ecsetelni, bizonyos méret alatt nem okoz örömet, és kész.

Azt pedig mindenki láthatja, aki a valóságban él, hogy bár a kövér nőket sokan leszólják, de van egy masszív rajongótáboruk, köztük jó pasik is. A kövér férfiaktól viszont undorodik a nők nagy része, általában még a kövér nők sem állnak le velük, mert kapnak jobbat is. Szóval ha egy férfi elhízik, az számára sokkal nagyobb hátrányt jelent, mintha egy nő lesz kövér.

Ez tehát a két legnagyobb red flag a nőknek egy férfiben, a kis pénisz és az elhízás. Ennek a két dolognak a megléte az ultimate kombináció a magányhoz, igazi atombomba az ismerkedési esélyekre. Aki ebbe a halmazba esik, az akár fel is kötheti magát, mert esélytelen, hogy egy nő valaha is elfogadja őt, vagy akár csak ne hányja el magát tőle. Az a feltételezésem, hogy egy ilyen alak annyira taszító a nők számára, hogy legalább a 99,9%-uk inkább járna egy lelkiismeretlen tömeggyilkossal, vagy egy beteg szadistával, ha az legalább kinéz valahogy és normál méretű a cerkája.

Jól gondolom?


Kérem, legyetek teljesen őszinték, nem lenne túl hiteles, hogy egy kisfarkú dagadékra vágytok, vagy hogy akár el tudnátok fogadni egy ilyen alakot más pozitív tulajdonságai miatt. Légyszi ne is tereljetek, és ne mondjátok azt, hogy egy ilyen pasi más rossz tulajdonságai miatt kuka nálatok, és nem emiatt a két tényező miatt. Persze, ha van olyan perverz ízlésű nő, akinek kellene egy ilyen ember, azt is kénytelen vagyok elhinni, de kérem, hogy aki esetleg ezt állítja, indokolja is meg, hogy miért.

De tényleg érdekel az őszinte véleményetek, szerintem felfedeztem a tökéletes kombinációt a nők elriasztásához, a párkapcsolati sikertelenséghez, és az örök magányhoz.

Igazam van?



2022. okt. 27. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nálam mind a kövérség, mind a kis pénisz kizáró ok, pláne ha még ez a kettő együtt is jár...
2022. okt. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezek szerint jó gondoltam. Köszönöm, hogy megerősítettél, igazán jó érzés tudni, hogy ilyen jó ismerem a nőket. :D
2022. okt. 27. 14:11
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

A pénisz mérete lehet probléma, valóban, de az nem az ismerkedésnél derül ki általában. Lehet, hogy valakinek pici a pöcke, de az ránézésre még nem fog kiderülni róla, szóval ha el is utasítják a nők, akkor tuti nem amiatt. De amúgy nőként, akinek volt szerencséje 12-től 21 centiig pár méretet megtapasztalni, különböző formákban és vastagságokban, saját személyes tapasztalatom alapján állítom, hogy nem ez a döntő. Nekem simán ment az orgazmus a legrövidebbel és a leghosszabbal is, a legvékonyabbal és a legvastagabbal is, mérettől függetlenül, akkor nem ment az orgazmus, amikor a pasit nem érdekelte, hogy nekem mi és hogy jó, hanem csak megdugott ahogy neki kedve tartotta és kész, részéről már mehettem is haza. Amikor odafigyelt a pasi rám is és az én igényeimre is, akkor mérettől teljesen függetlenül, mindig volt orgazmusom szex közben (és nem ujjazással, nem nyalással, hanem rendesen szex közben).


A kövérség valóban sokaknál hátrány, és ez első ránézésre már nyilván tudható információ is, de azért a mértéke sem mindegy, na meg a körítés sem. Rengeteg ismerősöm van, túlsúlyos-pocakos pasik, akiknek simán jönnek a nők, mert olyan megnyerő a humoruk, annyira jó a közelükben lenni, a társaságuk annyira szórakoztató, megnyugtató, hogy én nem is csodálkozom ezen. Ha meg nem is vagy orvosi eset, hanem tényleg csak egy kicsit elengedted magad, akkor az még csak nem is kizáró ok a legtöbbeknél. De ez, ellentétben a péniszmérettel, legalább korrigálható, még edzeni se kell, ha odafigyelsz a megfelelő étkezésre, akkor le fogsz fogyni (nyilván az sosem árt, ha edzel is mellé, de gondolom nem azért lettél kövér, mert annyira nagyon élveznéd a testmozgást vagy kitartóan szenvednél egy későbbi cél érdekében - nem kritika, én is ilyen vagyok, a tipikus újévkor megveszem a havi bérletet a terembe, elmegyek nagyon max 2x, aztán nem is látnak többé tipikus esete).

2022. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Mi számít kis pénisznek? A 12 cm? A nők többségének egy 14-15 cm megfelel. Persze rajongani nem fognak érte. Nem látják bennük a erős ferfiassagot de nem lesz kapcsolatra kizárt 15 centije miatt.


A kövérségen bárki tud változtatni ha nem lusta. Amit te nem írtál az a pénz! Pedig az is szükséges egy nőhöz.

2022. okt. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez leginkább azon múlik, hogy az illető mennyire kövér. Azért a kövérnős rajongói oldalakon sem az extrém túlsúlyos nőkért rajonganak kivéve pár fetisisztát, de női feederek is vannak. De viszonylag sok nő van, akik kifejezetten a macisabb (nem elfolyós, szumóbirkózó csak kicsit nagyobb, pocakosabb, kicsit kövérebb) férfiakat kedvelik, párkapcsolatot nem fognak kisebb eséllyel találni, mint nők (szexpartnerkeresés más téma, mert több férfi van úgy, hogy bármi nőneműt megdugna, mert puuuuunciiii).


Kicsi farok - ez nyilván akkor derül ki, ha már vetkőzésre kerül a sor. Persze, lesz jó pár nő, akinek a 12 cm nem elég nagy, de lesz olyan is, akinek elég, meg olyan nő is van jó pár, akinek bőven elég az, ha kézzel vagy szájjal kielégíted (de akkor nem ímmel-ámmal meg szájhúzogatva, hanem figyelve arra, neki mi a jó és örömmel, hogy érezze, hogy fontos neked az ő kielégülése).

2022. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Ezzel a stílussal párosulva abszolút.
2022. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Szóval csak a saját elméletedet megerősítő válaszokat vársz.


Igen, kis farkú dagadtként nincs más, csak az örök magány.


Ugorjunk!🤭

2022. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7

Arra vagyok kíváncsi, hogy te mit gondolsz. Nem kell velem egy véleményen lenni, én csak leírtam az gondolataimat a témában. Ha egyetértesz velem, akkor azt mondd, ha szerinted tévedek, akkor azt, és hálás lennék, ha indokolnál is.

2022. okt. 27. 15:18
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Én tizenévig voltam együtt kövér és kisfarkú pasival (az átlag alsó határa, de a Gyakorin mininek számítana kb.), akinek amúgy sincs gondja az ismerkedéssel. Nagyon sokat számítanak az egyéb tulajdonságok, ill. nem mindenkinek negatívum eleve a túlsúly vagy a kisebb méret. (Feltételezem, te sem 5-10 centis péniszről beszélsz, és mondjuk 100 kiló súlyfeleslegről.)
2022. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Rövid a hüvelyem, egy 12-14 cm hosszú farok tökéletes lenne. A középsőujjam cirka 7 cm hosszú és elérem vele az orgazmust.

A kövérség instant kizáró ok.

2022. okt. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!