Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Papucs férjek sosem csalják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papucs férjek sosem csalják meg a feleségüket? Vagy ők pont azért papucsok, mert szerelmesek is a feleségükbe, és ez ugye kizárja a hűtlenséget?

Figyelt kérdés
Most nem friss házasokra gondolok, ők nyilván szerelmesek...

2023. szept. 20. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

De megcsalják őket, a papucs felesègekkel.

Nèha kis papucsok is születnek az ilyen románcokból.

2023. szept. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Szóval aki képes hosszú évekig, netán élete végéig szerelemmel szeretni ugyanazt a nőt, az papucs?

Na szép...

2023. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy félreérthető, de nem arra gondoltam hogy aki szerelmes az már papucs is, de nem is ez a lényeg hanem hogy létezik hogy hűtlen a az ilyen férj.
2023. szept. 20. 14:44
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az exférjemnél mulyább, befolyásolhatóbb ember talán nincs is, én pont azért szerettem meg, mert olyan kis csendes, félénk volt, konkrétan anyai érzéseket ébresztett bennem. simán kurvázgatott mellettem, neki ez a stílus az erőssége.
2023. szept. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Amúgy van ebben valami,hogy a papucsok szerelmesek is a feleségükbe.

Ismerős házaspár,egyik bulin a férj ki kotyogta hogy 3 éve nincs

köztük intimitás,de ez mint egy pincsi,még akkor és most is fut a neje után..Miközben komoly karriert futott be,jól is néz ki.

A legnagyobb gond ezzel az,hogy mindkét gyerek meg sínylette ezt

az elhidegülést,mert gyakorlatilag egyik se lett normális,

nem agyilag,hanem viselkedésileg.Na ilyenkor tényleg jobb lenne

válni,mint szétcseszni mindenki életét.

2023. szept. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

4. es. Ismerős.

Az en ferjem se volt valami nagy macso,vagy alfahím..Nem felteteleztem volna rola,hogy megteszi.

Inkabb ot szedte fel egy kiehezett szuka,ő meg nem mondott nemet.Nehogy kinevessek,lenezzek,de gondolom,neki is jolesett,hogy kell valakinek..

2023. szept. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6: Remélem alaposan meg voltál "sértődve":D

Meg sem kérdezted, miért tette?

2023. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Annyira " meg voltam sertodve" hogy valni akartam..De egyutt maradtunk,ennek 13 eve.

Hogyne kerdeztem volna...

Azt mondta,ugy erezte,nem szamit nekem,nem is erdekelne engem,igaz ekkor hullamvolgyben voltunk..

2023. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De remélem visszacsaltad, utolsó.
2023. szept. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

attol, hogy papucs meg nem torvenyszeru, hogy szerelmes is a felesegebe.

en nem vagyok papucs, sot, pont az ellentetje, de en sem csaltam meg a felesegem, mert az ido nagy reszeben ures a has es tele a zacsko.

2023. szept. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!