Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm plüssén más parfüme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm plüssén más parfüme van?

Figyelt kérdés

A barátnőm egyedül lakik, kapott tőlem egy plüsst még hónapokkal ezelőtt

Felmentem hozzá, magamhoz vettem a plüsst, általában szeretek szagolgatni

Megéreztem egy egyértelműen férfias parfümöt, kicsit már gyengébben lehet érezni de egyértelműen rajta volt

Most megcsalna?

Felhozzam neki?

Mit figyeljek a reakcióján?


2023. szept. 22. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Nezd kb 1 hetig a viselkedeset. Van, hogy eltunik? Takarja a telefonjat? Szagold meg neha a plusst, hogy erosodik-e ujra az illat?

Aztán kerdezz ra, a reakcioi ugyis arulkodoak lesznek.

2023. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már a múltban bukkantam furcsa dolgokra..

Például hogy találkozásokat beszélt másokkal

Hat igazából nem bízok benne amióta együtt vagyunk(4 hónapja)

Valahogy egyszerűen volt hogy nem volt semmi bizonyítékom, de egyszerűen egy megérzés azt mondja hogy itt valami nem okés..

De néha én érzem magam hülyének

Mert egyébként rengeteg mindent megtesz értem, látszik hogy szeret.. szóval nem értem

2023. szept. 22. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen ez erdekes, a plüsst ami az ágyban van nem mossuk ki hetente mint az ágyneműt, erre nem gondolt.
2023. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
állítsd szembe vele. mutassa meg azt a parfümöt, ami érződik a plüssön
2023. szept. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de ha ilyen friss kapcsolatban nem tudsz benne megbízni, akkor fölösleges folytatnod tök mindegy, hogy megcsal vagy se.
2023. szept. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Felhozztam

Azt mondta hogy pedig az az enyém

Csak azért furcsa mert keveredik a sajátjával 😂

2023. szept. 22. 18:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ebben lehet valami nem? Vagy pl halvanyabban már ilyennek érződik a tiéd. Szerintem nem feltétlenül hazudik.
2023. szept. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy meg fogsz lepődni, de én szingli csajként (is) befújom a plüssömet, meg az ágyneműmet férfi parfümmel, hogy csábító illatot érezzek, amikor elalszom. Sőt, mostanában még a csuklómra is fújok, és olyan jó érzés tud lenni, amikor alkalmanként megcsap az az illat. Lehet, hogy ez másoknak furán hangzik, de én esküszöm, hogy imádom.
2023. szept. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!