Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm hazudott, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm hazudott, az exével töltötte a napot (állítólag nincs köztük semmi). Mit tennétek a helyemben? - Szakítsak, vagy veszekedjünk (amiből talán szakítás lesz), vagy tegyek úgy mintha nem tudnék róla (és ismerkedjek én is)?

Figyelt kérdés

Csak néhány hónapja vagyunk együtt, az exe mindig is problémás volt, most is van valami nyűgje, hogy meghalt valakije, és a barátnőm vigasztalja (mert megsajnálta, nincs senkije, barátok maradtak, stb).


Sajnos ma lemondott egy közös programot, közben meg az exével volt! Véletlenül tudtam meg, és ez eléggé kiverte nálam a biztosítékot...


Gondolkodtam a szakításon... próbálhatnánk megbeszélni is, de veszekedés lenne a "nem történt semmi, csak segítettem neki, miért nem vagy együttérző" hozzáállás miatt... és van a harmadik opció, hogy vele maradok (mert sok minden jó vele), közben meg elkezdek titokban ismerkedni...


Mit tennétek a helyemben?

(30 körüliek vagyunk)


2023. szept. 6. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék.
2023. szept. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
A titokban ismerkedést semmiképpen nem javaslom. Én tiszta vizet öntenék a pohárba és próbálnám megérteni, hogy miért kellett hazudnia. Majd aztán eldöntöd, hogy számodra elfogadható-e a magyarázat, vagy mindenképpen szakítani akarsz. Attól, hogy más nem volt veled tisztességes neked még nem muszáj görénynek lenni.
2023. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem az első eset, és nem tudjuk normálisan megbeszélni. Volt már ilyen nemrég, konkrétan elkezdett velem cirkuszolni, hogy én nyomozok utána, meg figyeltetem!

Pedig ez egy kisváros, véletlenül látta őket egy haverom, ahogy ma is. Rákérdeztem milyen volt a napja, mit csinált, és simán a szemembe hazudott.

Talán kicsit a bosszú is bennem van, ha már ő ezt csinálja velem, akkor azért kapja is vissza.

2023. szept. 6. 20:27
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem lehet benne megbízni, akkor hagyd ott.
2023. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Összevesznél vele olyanon, amit te is megtennél vele? És nem, nem számít ki kezdte. Valaki vagy gerinces, vagy nem.
2023. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Azért nem őszinte veled, mert tudja h balhézni fogsz miatta. Ha full normálisan állnál hozzá és megértenéd h az ex az nem véletlenül ex, plusz bíznál magadban annyira h tudnád h _veled_van_, akkor nem lenne ez a sumákolás.
2023. szept. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem itt mindegy, hogy a tyúk vagy a tojás volt előbb (avagy azért féltékeny a kérdező, mert a barátnője hazudik, vagy azért hazudik a barátnő, mert a kérdező féltékenykedik). A barátnődnek belefér az exszel való találkozás, neked nem (vagy legalábbis nem ilyen körülmények között), és amit köztetek látok, nem egy bizalmon, tiszteleten alapuló párkapcsolat. Én elengedném.
2023. szept. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

47 éves vagyok, hidd el, láttam már sokmindent.

Ez az ex-szel összejárkálás, összefutás, csak segítettem neki, nem sok jót jelent.

Nem engedték el egymást.

Bármikor visszatáncolhat. Én szakítanék.

2023. szept. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ex nem véletlenül ex akkor igaz, ha utána nem beszél vele. Mert ha okod van a szakításra, akkor amiatt az ok miatt nem akarsz a barátja lenni, pláne nem akkor, ha már új kapcsolatod van. Nekem is ezt mondta az exem, hogy okkal van vége, hát ja, olyan okkal, hogy a csaj nem akart már járni vele, csak dugni, exem meg járkált hozzá, hiába volt már velem.


Megcsalt és ezt te is tudod. Megbosszulhatod valahogy, pl ha mesélt az exéről gáz dolgokat, akkor írj rá, hogy tudod ezeket. Így köztük is megtörik valami. És szakíts is vele, keress olyat, aki értelmes és úgy jön össze veled, hogy túllépett az exén.

2023. szept. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lépett túl rajta őt szereti.

Nehéz elfogadni de ez van.

Kinek hazudott? Neked

Kivel akart lenni?

Nem veled


Kivel bújkalt?

Az ember azzal "bujkál" akihez tart.


Stbstb.

Te azért kellettel hogy túllepjen. De nem tudott túllépni

2023. szept. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!