Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ilyen "üzenet" után írnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen "üzenet" után írnátok a feleségnek, felkeresnétek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Évek óta van egy férfi az életemben, voltunk hivatalosan is együtt, de a kapcsolatunk dinamikája nem volt jó. Mást akarunk az élettől, más az elképzelésünk mindenről.

Viszont időről időre visszatérünk egymáshoz... Van, hogy éppen csak pár napra, max. egy hétre, máskor hónapokra.

Jelenleg ő mással van együtt, házasok, elmondása szerint "minden jó", de sokat nem kérdezősködtem a kapcsolatukról, vagy a nőről.


De a csütörtök-pénteket együtt töltöttük, munkaügyben utazott vidékre és vele mentem. Azóta nem találtam a nyakláncomat, ami mindig rajtam szokott lenni. Értékes darab, de számomra az eszmei értéke is nagy, így szó szerint mindent felforgattam érte, felhívtam a szállodát is, az éttermet is, ahol voltunk, átnéztem mindent. Aztán ma a postaládámban megtaláltam, egy borítékban, egy cetli volt benne, egy szóval. "Tudom".

Nem nagyon értem ezt az üzengetést, igazából ha tudja, be is csengethetett volna, mert gondolom azért kellett így ideadni a nyakláncot, hogy jól megijedjek attól, hogy tudja, hol lakom...


Ti mit csinálnátok a helyemben? Keressem fel? Hagyjam figyelmen kívül?

Kérdeztem a férjétől, hogy otthon volt-e valami, azt mondta, hogy hidegháború és csend... Nyilván szégyellem magam valahol, eddig sosem kellett így egyikkel sem szembenéznem, nem tudták, ki vagyok, azt, hogy létezem.


2023. szept. 25. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Semmit ne lépj!
2023. szept. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Semmit ne tegyél. Mit írnál a feleségének? Feleslges.
2023. szept. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Talán ezentúl ne feküdj össze a párjával
2023. szept. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem írnék neki.

Amúgy hogy került hozzá a nyaklánc?

2023. szept. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
7%
Én feljelenteném zaklatásért mert simán kimeríti, aztán folytatnám a viszonyt.
2023. szept. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
nem a level miatt, hanem magam miatt otthagynam es keresnek egy normalis pasit, aki mellett nem csak labtorlo lennek szeretoi viszonynak alcazva.
2023. szept. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

És mit írnál neki? Hogy "tudom, hogy tudod!"? :D

Vagy nem igazán értem mit szeretnél ezzel elérni. Az ő dolguk, te pedig szállj ki ebből.

2023. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

mehet valaszuziben:

"Szuper, akkor mar nem kell tovabb titkolozzunk. Egy kávé valamikor?"

2023. szept. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
"Tudod? Akkor csapassuk hatmasban, ha benne vagy!"
2023. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell tenned. Ezt nekik kell egymással lejátszani.
2023. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!