Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelmesek lettünk??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek lettünk??

Figyelt kérdés

Pár éve megismertem egy férfit akinek van felesége van ( tízen pár éve vannak együtt) 40 év körüliek mindketten és nincs gyerekük.

Sokat beszélgettünk mostmár pedig szándékosan is szoktunk találkozni nem úgy mint eddig, és elmondta hogy belém szeretett.

Azt is elmondta hogy felvették 1 éve a csokkot 1 éve és nem tud kilépni a házasságából különben büntetés lesz. Elmondása alapján nincs szex közöttük csak pár havonta mert a nőnek nincs rá igénye, de viszont gyerek kell hogy legyen.

Borzalmasan érzem magam, közöttünk szex még nem volt, csak csókok és ölelés! Nagyon hiányzik és nem tudom hogy mi lenne a jó. Ő szinte nekem a lelkitársam.

Ha abba hagyjuk ezt nem tudom hogy tudnánk e azok maradni ami előtte volt.


2023. szept. 30. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy hazudott mert 40 év feletti nőnek nem jár CSOK és a férje se tudott arra CSOK-ot felvenni. Sőt a limit sokkal drasztikusabb emlékeim szerint 35, szóval a vén kecske már hazudik neked
2023. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Yup, át vagy verve. Egyébként dehogy szerelmes beléd. Csak mivel a felesége nem fekszik le vele annyiszor mint akarná ezért te veled pótolja, de semmi pénzért nem hagyná el érted.
2023. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted aki mellette szív most, és akit "csal", azt nem ugyanígy hülyítette vagy hülyíti most is?

Simán megvezette azt is meg téged is.

Ha k.felni nem is, de azt biztos tudja mit kell a nőknek kamuzni.

2023. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudok sajnos erre a szituációra semmi szépet mondani, ebben a történetben te vagy a másik nő. Az, hogy nekik működik-e a házasság vagy nem az nem a te dolgod, tény hogy ők házasok. Simán lehet egyébként, hogy tényleg hazudik neked.
2023. szept. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nem vagyok jártas az ügyben, lehet hogy babaváró?

Az biztos hogy valami 10 millió van a számlán és hogy ja 5 éven belül nem születik gyerek vagy elválnak akkor büntetés és az orvos sem állít ki csak papírt erről.


Én hiszek neki, mert érzem minden szavát...

2023. szept. 30. 19:36
 6/14 A kérdező kommentje:
40 körüliek. A nő még nincs 40...
2023. szept. 30. 19:37
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

na és te mennyi idős vagy? :D

26?

2023. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
De kis butuska vagy. De megérdemled a sorsod, a karma meg majd bemutatja a másik oldalt is. Jó mulatást hozzá!
2023. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, ez a babavaro amit te mondasz. Megoldas lehet, ha meg nem koltottek el a penzt, hogy meg a valas elott visszafizetik a felvett osszeget, magyarul vegtorlesztenek, es megszunik a hitel. Utana el lehet valni gond nelkul.
2023. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező ezt te sem gondoltad komolyan. 😊

De ha még igaz is lenne minden szava, ő akkor sem fog elválni soha. Max megdug egyszer kétszer, utána meg mehetsz a levesbe..

De én inkább azt gondolom az egész egy kitalált sztori. Mondd neki mutasson hivatalos papírokat erről. Ne egyet, többet.

2023. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!