Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az a pont, vagy idő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a pont, vagy idő, ameddig ha nem lettünk szerelmesek a párunkba, akkor már nem is valószínű, hogy leszünk?

Figyelt kérdés

2017. jan. 3. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
első randi után ha nincs meg a szikra, annak lőttek.
2017. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Biztos én vagyok maradi de én ezt nem értem. Miért jöttetek össze, ha nem vagytok szerelemsek egymásba?
2017. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Csak az lesz a párom, akibe szerelmes vagyok.

Ezt hogy csináltátok? Össze álltatok mint a ganca és várjátok a szerelmet?

2017. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az én sztorim...

Egy régi lány ismerőssel elkezdtünk komolyabban beszélgetni többet kezdtem érezni mint barátság, de nem volt szerelem.

Találkozgattunk, mivel láttam rajta h ő szeretné h ez működjön úgy voltam vele sodródok hátha bennem is kialakul az amit benne láttam.

Sajnos nem jött az érzés 1 hónapot adtam magamnak, ha nem lesz változás a szerelem és a barátság között megálltam érzelmileg...

Elmondtam neki békében a barátságot folytatva elváltak közös útjaink. Én nem akarom őt kihasználni semmilyen téren ezért is mondtam el neki mindent h mit is érzek.

2017. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Nekem volt mikor 3 hónap után. Azért is annyi volt, mert akkor lettek a külső körülmények ideálisak. Ismerős huszonéves nőnek majdnem egy év után. Életkor előrehaladtával ez nekem hosszabb lett. Azért is mert megkülönböztetem a fellángolást és a szerelmet.


Amit itt fent írtak, hogy szerelem nélkül nem is kezdenek kapcsolatba az nálam szóba sem jöhet, pont fordítva van. Ahhoz kapcsolatban kell lennünk, gyakori találkozással, rendszeres szexel, hogy kialakuljon a bizalom ami a szerelemhez kell. 38f

2017. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb esetben a felnőtt ember meg tudja különböztetni a vonzalmat a szerelemtől. Ha nem szerettek egymàsba jó idő elteltével sem, akkor csak elcseszitek egymàs idejét, de ez az én véleményem.
2017. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Eddig olyanról hallottam, hogy van, aki nem hisz a "szerelem első látásra" teóriában, de most kiderült, hogy sokan nem hisznek a "szerelem többedik látásra" elméletben. :D

Tini korban értem, hogy miért hisznek ebben egyáltalán, de utána... :) Írjatok kort is, ha nem gond. Köszi.


A vonzalom, és a "kémia" első perctől megvolt, de a kezdeti fellángolást, és vonzalmat, a másik iránti rajongást szerintem nem biztos, hogy egy kalap alá kéne venni a fokozatosabban kialakuló, szilárdabb Szerelemmel.

2017. jan. 4. 12:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogy írtam fenn, nekem 3 hónap volt a maximum, de nem határidőt nézek, hanem azt, hogy merre halad a kapcsolat. Ha egyre jobb, akkor mindegy, hogy még nem vagyok szerelmes.
2017. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én például érettebben, tapasztaltabban már csak a fokozatosan kialakuló szerelemben hiszek. Fiatalon még a fellángolásra hittem azt, hogy az a szerelem, de mindig nagyon rövid idő után kihunyt a dolog.

A mostani párommal is apránként alakult ki: először csak szimpátiát éreztem iránta, később vonzalmat, de a szerelem, a kötődés érzése csak a kapcsolat során bontakozott ki, ahogy egyre jobban és egyre mélyebben ismertük meg egymást. Nagyjából fél év után voltam képes teljes bizonyossággal kimondani, hogy szerelmes vagyok, onnantól, hogy összejöttünk. De közben is éreztem, hogy egyre közelebb kerülünk egymáshoz és mélyülnek az érzéseim, úgyhogy nem voltak kétségeim, hogy bele tudok-e szeretni.

2017. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor ilyen kérdés megfogalmazódik benned. Az az a pont. Jellemzően egyébként 3-5 hónap.
2017. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!