Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez egy létező jelenség vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy létező jelenség vagy kamu szöveg?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok.

2 év alatt ez a harmadik eset, hogy ismerkedek valakivel, minden tökéletesnek tűnik, odavagyunk egymásért. Aztán valahogy mindig kiderül hogy van mellettem más..és mindhárom fiú ugyanazt a szöveget adja be, hogy ők azt hitték át fogom verni őket és azért beszélgettek/találkoztak más lánnyal mellettem.

Pedig semmi okot nem adtam rá hogy ezt gondolják rólam, én nagyon tudok szeretni és vágyok rá hogy szeressenek. Már annyira elegem van hogy mindig ugyanez a vége. :(

Nem tartom magam egy álomnőnek, de mindig megkapom az ismerőseimtől/rokonoktól hogy nagyon alacsonyan van nálam a mérce. De én sosem a külsőt nézem, mindig mindenkiben meglátom a jót.:(

Tényleg ez állhat a háttérben, hogy félnek hogy átverem őket mert esetleg úgy érzik hogy túl jól nézek ki hozzájuk? Vagy csak ezzel akarnak mentegetőzni?


2023. okt. 3. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem, alacsonyra rakod a lécet, igaza van a környezetednek. Kisfiúkkal ismerkedsz, akik annyira f.snak egyedül lenni, hogy több vasat tartanak a tűzben.
2023. okt. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Amit tenni tudsz, hogy a kövi esetnél mondod, hogy nem akarod át verni és komolyan gondolod és próbálsz őszinteseget mutatni teljesen, és kérdezni hogy mit gondol rólad. Ha hisznek valamit, ugy hogy nincs egy kigyakorlott objektív nézőpontjuk amiből tényleg figyelembe veszik a tényeket alaposan, akkor nem volt tőlük bölcs hogy hittek valamit és ezért csinálták. Szerencsés vagy hogy nem jöttél velük össze komolyabban. Mi lenne ha 3 éves kapcsolatban félre dug, mert hitt valamit..
2023. okt. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Nincs igaza a másodiknak, nehogymár vadidegen embereknél arra figyelj, hogy biztosítsd őket arról, hogy nem akarod átb.szni őket. Az, hogy nem tudnak bízni, az ő bajuk, nem a tied.
2023. okt. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Na, itt válasszunk ketté két dolgot.

Az egyik, hogy internetes (vagy bármely más nem spontán) ismerkedésnél a legtöbb férfi egyszerre több lánynak is ír. Mert a lányok egy része vissza sem ír, aki visszaír, azok közül sem mindnél lesz randi, és persze sok lány az első randi után elérhetetlenné válik.

Egyszóval az első pár randi idejéig érthető, ha valaki mással is találkozgat.

De mondjuk, amikor már csókolóztak, vagy ennél is több történik közöttük, akkor már nem korrekt, ha bárki más még képben van.


Amiatt másik lányt tartani a háttérben, hogy akivel jár, hátha átveri, az inkorrekt mindkét lánnyal szemben. Gyakorlatilag így a fiú követi el azt, amitől elvileg tart, hogy te fogod elkövetni. És talán épp azért tételezik fel rólad, hogy átvered őket, mert mindenki magából indul ki.

2023. okt. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"hogy nagyon alacsonyan van nálam a mérce."


Tedd magasabbra a lécet.

És ne, ne csináld azt, amit a #2 mond. Nem kell idegen embereknek eleve mentegetőznöd és ígérgetned.

2023. okt. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%

"Nincs igaza a másodiknak, nehogymár vadidegen embereknél arra figyelj, hogy biztosítsd őket arról, hogy nem akarod átb.szni őket. Az, hogy nem tudnak bízni, az ő bajuk, nem a tied."

Hogy bízzon abba valaki, ha nem biztosítod a bizalmat? :D

2023. okt. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kamu.
2023. okt. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem csinálom nővel sohasem ha egy a képbe került akkor a többivel nem beszélgetek tovább sőt a fejemben sem fér bele hogy vki hogy tud így udvarolni rendesen egy adott lánynak.


Viszont beszélgettem lányokkal erről és az állt össz a fejemben hogy a pasik így próbálják ki maxolni az esélyeiket hogy a sokkból talán egy amjd bejön.


Nekem amúgy nincs senkim én szívesen ismerkednék veled 29F.

2023. okt. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert magukbol indulnak ki... huseget, odaadast varnak, de ok maguk azok, akik nem tudják biztositani ezeket a felteteleket. Es reszben kifogas is, ha nem derulne ki a csalas, ugyanugy felrebasznanak csak szorakozasbol, nem pedig azert mert BENNED nem biznak.
2023. okt. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Leclerc ***** válasza:
100%
Hát szerintem három randiig, vagy az első csókig, korrekt és igazuk van, hogy több vasat tartanak a tűzben. Ha utána ezt nem számolják fel, akkor még nem készek az elköteleződésre.
2023. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!