Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői viszony fenntartása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszony fenntartása mellett a pároddal is lefeküdtél vagy hogy volt?

Figyelt kérdés

Nem kérek a kioktató kommentekből, hogy ez mennyire undorító, nyilván én is tudom, hogy ez nem túl elegáns.

A szeretőmmel heti 1x vagyunk együtt, varázslatos a szex, viszont a párom is igényli. Mióta tart ez a viszony (egy hónapja), azóta mindenféle kifogással visszautasítom a párom, ami a feszültség forrása már hetek óta köztünk, mert előtte rendszeres volt, hetente többször voltunk együtt.


2023. okt. 8. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Na, te tuti nő vagy. Ne félj, a pasik nem csinálnak ebből problémát. Vígan dugnak felváltva.

Én nem szexeltem a "párommal" utána, de 1x megerőszakolt. Az volt az utolsó "szexünk".(Aznap, amikor a szeretőmmel voltam előtte szabad akaratomból.)

Nem volt nehéz nem szexelni, mivel egyébként is alig vártam, hogy megszabaduljak tőle, csak idő kérdése volt. Így aztán nem volt sokaig szeretőm, viszonylag korán szakítottam utána a párommal.(És egyébként a szeretővel is ugyanakkor.)

N

2023. okt. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Én ugyanúgy csinálom.
2023. okt. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Én ugyan férfi szempontból írok, de eleve én azért tartok szeretőt, mert otthon nem kapok szexet. Mire elég havi vagy negyedévi egy alkalom? Semmire. Ha közeledne én visszautasítom, ha eddig nem akarta, ezután se akarja, én meg elvagyok a másikkal, de vele csak szex és semmi érzelmek. És igen, szeretem a feleségemet, sose hagynám el, de a szex kell.
2023. okt. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Nő vagyok, voltam úgy kapcsolatban, hogy mellettem volt szerető, igen szexeltünk így is, fel sem tűnt, hogy ezzel gond lenne. Nyilván ő nem a szexhiány miatt csalt, hanem szerelmes volt az exébe és ennyit kaphatott belőle így kihasználta.


Szeretőnek túlzás nevezni de én is csaltam már meg egy exemet, még nem volt köztünk kimondottan semmi, csak ilyen kis flört meg fogdosás, és akkor én "leszexeltem" az exemmel, tehát az új srác indított be és rá gondoltam közben. Majd volt 2 hét amikor már volt csók és kézimunka/ujjazás. Ekkor már nem szexeltem az exemmel csak egyszer de akkor is az újra gondoltam. Majd szakítottunk is szex után kb egy órával :D

2023. okt. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

3-as "otthon nem kapok szexet. Mire elég havi vagy negyedévi egy alkalom? Semmire. Ha közeledne én visszautasítom, ha eddig nem akarta, ezután se akarja"

Tehát így alázod meg és állsz bosszút, és ezzel lemondasz a közös jövőtökről.

Lehet, hogy hamarosan ő is mást keres és talál.

És nem lesz "otthon".

2023. okt. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, nő vagyok.

Nekem nem hiszem, hogy menne ez az ezzel is vagyok meg azzal is.

2023. okt. 9. 12:46
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
6-os, ha nem megy akkor valamelyik kapcsolatot meg kell szuntetni. Bar a parod is meg fog igy csalni, ha mar szexet se kap toled, meg szerelmet se.
2023. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen a párommal is de vele nem olyan élvezetes, hát nyilván ezért van szeretőm 😂😂🤣😁🤷‍♀️

Azért legalább kényeztesse a párodat annyira h.ne legyen feltűnő ha eddig megvolt az összhang otthon😀😜

2023. okt. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!