Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom legjobb barátja meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom legjobb barátja meg csókolt. Most hogy mondjam el a páromnak ?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi volt az előzmény de részegen ide jött hogy.ki dobta őt a barátnője, a párom fel ajánlotta neki hogy maradjon. (Eléggé pia szaga volt. ) én csak takarót akartam neki vinni mikor el kapott és még csókolt azonnalnel is löktem. Ennek 2 napja és azóta is buntudatom van hogy nem mondtam el. A srác azt mondta ha el mondom neki azt fogja mondani hogy én akartam rá mászni. Ők gyerek koruk óta barátok és nem tudom kinek hinne. Hisz még csak pár hónapja költöztünk össze és kicsivel több mint egy éve vagyunk együtt. És most még a szemébe se tudok bele nézni.
2023. okt. 10. 10:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Hihi, minek az embernek ellenség, amikor ilyenek a barátai 😄

Azonnal el kellett volna mondanod!!! Tedd meg mielőbb! Ha hallgatsz, sumákolsz, akkor pláne egyre "gyanúsabb" a te verziód.

2023. okt. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azt hiszem el mondom neki még ma
2023. okt. 10. 13:28
 13/25 anonim ***** válasza:
78%

Majd írd meg mi volt..Kíváncsi vagyok a párod reakciójára.

Bárhogy is alakul, hidd el, hogy hosszabb távon te jössz ebből ki jól.

Kitartást a beszélgetéshez!

2023. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ha hisz is neked a parod, ugy is megbocsat elobb utobb a haverjanak. Kimagyarazza, hogy a szakitas miatt osszezavarodott vagy ilyesmi. Viszont a zsarolos resz az mar mas.
2023. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Remélem úgy kivág ahogy illik. Nem hiába van a mondás, bros before holes.
2023. okt. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Akkor dugd a haverod, aki, amikor csak teheti hatbaszur.
2023. okt. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
47%

Bűntudatod legfeljebb a titkolózás miatt kell, hogy legyen.

Nálunk teljesen alapvető, hogy elmondjuk, ha valami kellemetlenség, vagy attrocitás ért. Tisztában vagyunk vele, hogy hűségesek vagyunk, azért meg nem nekünk kell szégyenkezni, ha valaki letámad. Egy normális, érett kapcsolat alapja az őszinteség. Aminek a hiánya még komolyan vissza is üthet.

2023. okt. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudom kinek hinne"

Akkor ez egy jó próbája annak, hogy mennyire is érett egy kapcsolathoz. Ha előbb hiszi el azt, hogy a mattrészeg cimborája igazat mond, és te másztál rá, akkor köztetek ez soha nem is volt komoly kapcsolat.

Ha velünk történt volna hasonló, és barátnőm elmondta volna, hogy a legjobb barátom részegen lekapta, semmi kétségem nem lett volna afelől, hogy igazat mond. Ismerem őt, ismerjük egymást, és ennél jelentéktelenebb dolgokban sem tudna hazudni.

2023. okt. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
#13 hát szakítás lett a vége de talán így a legjobb, sőt biztos.
2023. okt. 11. 12:18
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Mivel magyarazta???

Hidd el jobban jartal, hosszu tavon biztosan.

Ha neki ilyen "baratra" van szuksege, hat legyen vele... Majd megbanja.

2023. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!