Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom legjobb barátja meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom legjobb barátja meg csókolt. Most hogy mondjam el a páromnak ?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi volt az előzmény de részegen ide jött hogy.ki dobta őt a barátnője, a párom fel ajánlotta neki hogy maradjon. (Eléggé pia szaga volt. ) én csak takarót akartam neki vinni mikor el kapott és még csókolt azonnalnel is löktem. Ennek 2 napja és azóta is buntudatom van hogy nem mondtam el. A srác azt mondta ha el mondom neki azt fogja mondani hogy én akartam rá mászni. Ők gyerek koruk óta barátok és nem tudom kinek hinne. Hisz még csak pár hónapja költöztünk össze és kicsivel több mint egy éve vagyunk együtt. És most még a szemébe se tudok bele nézni.
2023. okt. 10. 10:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
20%
Sehogy!
2023. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
14%
Ne mond el.
2023. okt. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
14%
Drágám te nagyonon önző vagy. Ilyet elmondani a világ legnagyobb önzősèfe. A te lelked meg könnyebbül mert hogy őszinte voltál a párod lelke meg össze omlik hogy hogy tehetted ezt úgy is a srácnak hinné nem neked téged valszeg meg meg bantana is ha olyan fajta ne mondj semmit.
2023. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Ne mondd el, a haverral viszont ne nagyon állj szóba, kerüld őt, ahogy lehet. Köszönést sem érdemelne az ilyen amúgy.
2023. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Én elmondanám, ha nem teszed meg zöld utat adst a barátnak és máskor is rád akar majd mászni.
2023. okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

"azóta is buntudatom van hogy nem mondtam el"

Neked mitől van bűntudatod? Ellökted. Abban a pillanatban szólhattál volna a barátodnak, és inkább fizettetek volna neki taxit haza.

Gondolom, akkor nagyon meglepődtél, és nem tudtál mit kezdeni a helyzettel. Most már tiszta, nyugodt fejjel elmondhatod a barátodnak. Így, szó szerint, ahogy itt leírtad. Azzal együtt, hogy megzsarolt, megfenyegetett.

2023. okt. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.

"nem tudom kinek hinne"

Most majd megtudod. Nagyon hasznos info lesz. Nincs mitől félned, a hazug sumák, a zsaroló és aki nem hisz neked, ők azok, akikre nincs szükséged.

2023. okt. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
5-ös jót mond.
2023. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Mondd el az egészet, azt is, hogy megfenyegetett és emiatt féltél elmondani. Ha neki hisz hát akkor jobb is ha vége. Én biztos a páromnak hinnék nem a gyerekkori legjobb barátnőmnek, hiába ismerem régebb óta.
2023. okt. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
24%
De csodás lehet egy füst alatt a legjobb barátod, és a párod is elveszíteni. Tökmindegy ki mászott rá kire, ha nem akarod, nem történt volna meg. Véletlen nem igazán lehet csókolózni. Gratulálok, remélem jársz majd hasonlóan.
2023. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!