Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők ti csaltàtok màr meg vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti csaltàtok màr meg vagy csaljàtok a pàrotokat? Ha igen miért? Boldogtalansàg miatt vagy túlfűtöttsèg miatt?

Figyelt kérdés

2023. okt. 30. 01:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mivel nem vagytok elégedettek?
2023. okt. 30. 01:03
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Én nem és nem is tervezem. Sajnos elment a férjem kedve a szextől, ( cigi, magas vérnyomásra gyógyszerek...) a fene tudja pontosan mitől. Nem azt mondom, hogy nem szenvedek, de csak ennyiért nem akarok felrúgni egy jó kapcsolatot.
2023. okt. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hàt te írtad le az okokat, ennyi bőven okozhatja ezt
2023. okt. 30. 06:05
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Igen, volt már ilyen. Is-is. Volt, hogy kerestem, de volt, amikor csak úgy alakult.
2023. okt. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Bár olyanokat kérdeztél akik fizikailag már megcsalták a párjukat, azért leírom, mi az oka, hogy legszívesebben megtenném egy bizonyos férfival. Szerelem és szenvedély hiánya. Sajnos csak akkor tudatosult bennem hogy a férjembe sosem voltam szerelmes, mikor beleszerettem másba. Előtte is félresikerült kapcsolataim voltak, azért gondoltam hogy ő az utolsó lehetőségem, mert rendes, józan gondolkodású, jó apa lesz belőle. Az is lett, de részemről mindig ott maradt az űr, amit most betöltött valaki.
2023. okt. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem fèltek a lebukàstól?

Mondjuk ti nők jobban tudjàtok ezt titokban tartani .

Azt gondolom ,a fèrfinek ott a női parfüm nyoma,rúzs,hajszál, alapozó bármi...

2023. okt. 30. 11:13
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudják a nők sem jobban titkolni mert a pasi parfümje is rajta tud maradni..


Nekem a feleségem már 2 éve csal. Van 2 gyerek és amikor elsőnek lebukott azt mondta valamiért unja már velem, mindig ugyan az minden. Sajnos hiába olvasod ki a káma szutrát, gyakran azzal van a baj hogy a személy megszokott és kell az izgalom az újdonság.


Nagyon fájt de a gyerekek miatt nem akarom elhagyni ezért 2 éve mással is össze-össze járogat, változtatja mindig a partnereit.


Nekem már hányingerem van tőle, nem is szexelünk azóta és depressziós lettem, fogytam 20kg-ot. Ha nagyobbak lesznek a gyerekek akkor elválok tőle de az még 4-5 év minimum.

2023. okt. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nálunk a feleségem nem akar,pedig mèg plusz 10 kilóval is jól néz ki szülés után.

Azt mondja nem velem van a gond, egyáltalán nem akar mostanában vagy nagyon alig .

Nagyon èletunt lett,attól se félek,hogy mással csinálja

2023. okt. 30. 11:28
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

7-eshez szól

Mikor megismerkedtetek voltak előjelei hogy ilyen lesz? Vagy ez csak úgy jön?

Nagyon sajnálom. Miért pont azokkal teszik ezt, akik mindent megtennének a családért.

2023. okt. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

Meg csaltam. Nem bánom. Ahogy bánt velem,meg értelmelte. Vigyorogva mondtam a szemébe. Jól esett.

23N,5évig voltunk együtt.

2023. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!