Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem vagyok boldog a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok boldog a párommal, tovább? Story lenn

Figyelt kérdés

Én 20 éves vagyok, ő pedig 19.


A story igaz, nem kamu kérdés!


Az a helyzet, hogy a kapcsoltunkban rèszemről már sokkal több a fájdalom mint a boldogság. A bizalmam felé elveszett, ugynais tavalyi szilveszteren meztelen képeket küldött az exènek részegen, és azt mondta másnap hogy nem tud túllendülni rajta. Nem feküdtek le, hiszen a srác Romániában èl. A lány állandóan csak üvölt velem, mindenèrt én vagyok a hibás, amit csak lehetett lelkileg/anyagilag azt megadtam neki, de valahogy mindig én vagyok a sz@r. Nem tudok mit tenni, több mint 2 éve vagyunk együtt, de valahogy fogva tartanak a szép emlékek.


Mindemellett szünetet tartottunk, leírom bármilyen mocskos dolog is, de csókolóztam egy lánnyal.



2021. okt. 18. 13:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme ezt húzni. Egyiktek szempontjából sem.
2021. okt. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ez már kezd átmenni beteges ragaszkodásba a szerelemből.

Végülis, "minek futok olyan busz után ami sosem vesz fel?"

2021. okt. 18. 13:13
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
A meztelen képeket küldő és a más nővel smároló. Zsák a foltját. :)
2021. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Megválaszoltad magadnak a kérdést! El kell engedned, mert ő nem akar Téged. Valami miatt jelenleg jó vagy neki, de igazából nem kellesz!
2021. okt. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok vagytok, nincs még tapasztalat. Szakítani, kiheverni. Az élet megy tovább.
2021. okt. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást magadnak. Ilyen fiatalon még előtted az élet. Ne pazarold az éveidet olyanra aki nem érdemli meg.
2021. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Tehat o masoknak kuldozget meztelen kepeket, te meg mas csajokkal smarolsz. Mi lenne, ha mindezt kulon csinalnatok? Akkor senkinek semmi gondja nem lenne.
2021. okt. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi van abban mocskos dolog hogy míg szünetet tartottatok csókoloztál egy lánnyal?


Ha már a bizalom nincs meg egy kapcsolatban az már nem is kapcsolat.


Meg kéne beszélnetek. Próbáltál vele beszélni? Nem vedzekedés. Higgadt tárgyilagos pro kontra kompromiszumos beszélgetes. Vele vagy nélkule megbeszélve hogy mi a jobb mindkettőtöknek.


A szerelem nem ilyen. Valoszinuleg te jobban szereted őt mint ő téged, de ez csak tipp.

2021. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ebben a kerdesben nem ez a lényeg hogy zsak a foltjat a kerdezo nem volt egyutt akkor a párjával azért nem mindegy.


Hanem az a lényeg hogy egyik sem boldog es nincs bizalom es szerelem az hát nem tudom a szerelem nem ilyen.

2021. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
* Nem veszekedés.
2021. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!