Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátom fent van a tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom fent van a tinderen hitelesített profillal, ez már megcsalás kategória?

Figyelt kérdés

Barátnőm szólt róla, aki ugyanúgy fent van, csak ő szingli. Le is screenshotolta nekem, hogy nehogy úgy tűnjön, hogy a szart akarja kavarni.

Először szóhoz se jutottam, utána arra gondoltam, hogy lehet elfelejtette annakidején törölni vagy inaktiválni a profilját mikor összejöttünk.

Most vagyunk együtt 2 hónapja, bár mi nem a Tinderen ismerkedtünk meg.


Most nem tudom, hogy hozzam fel, meg meg is ijedtem, hogy erre milyen magyarázat adható-e

Meg ideges is vagyok hogy hülyének néz ezek szerint a kapcsolatunk alatt.

Ez normális, vagy milyen elfogadható válasz van erre ha van egyáltalán?


2023. okt. 30. 15:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Tinderezik, vagyis ismerkedik/szexre keress partnereket/szexchatel/képeket küldözgetnek egymásnak. Neked ez nem a megcsalás felé vezető út fizikailag? Érzelmileg csak(ni fog) mindenképp.
2023. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
64%
Mivel az köztudottan egy párkereső / húspiac féle app, így elég esélyes hogy vagy megcsal egy ideje, vagy csak fog. És egyik eset sem tolerálható! Az egyetlen ami kérdéses lehet a storyban, hogy esetleg régi ottfelejtett, vagy új és aktív profil. Lehet megérné becsapdázni egy ő izlésének megfelelő típusú női profillal, és akkor kiderülne hogy aktív-e az account.
2023. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Én azért leellenőrizném, hogy aktív-e a fiók. Simán lehet, hogy elfelejtette. Pláne, ha csak az alkalmazást törlöd és nem inaktiválod előtte a fiókot szerintem benne is maradsz a pakliban. 2 hónapos kapcsi még nagyon friss, ha amúgy bíztatóak a jelek én nem esnék teljesen kétségbe.
2023. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
11%
21. század! Modern és szuper világ, mindenki azt csinál amit csak akar. Ja, hogy tisztelet meg megbecsülés? Egyébként ti lányok mondjátok nagy büszkén magas lóról hogy már ti döntötök mindenről, életről-halálról, szexről. A pici fiúcskád meg hagyja hogy majd valami modern nő kiválassza őt szexuális játékszernek. Hát igen, frusztráló a konkurencia hogy a bio játékszeredet más is használni fogja, persze ha ahhoz eléggé trendi. Szóval annyira nem rossz a helyzet, ha szerencséd van, még nem vették le a polcról!
2023. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Nincs az, hogy elfelejtette törölni a profilt! Ilyesmi nem létezik szerelmes férfinál/nőnél. Már még csak tisztelet miatt is leszedi! Azért van rajta, hogy talonokat gyártson. Aki azzal nyugtatja téged, hogy elfelejtette az hiszékeny. Nem létezik hogy elfelejtette, hogy szeret téged, hogy párkapcsolatban van!
2023. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem ha nem használja.
2023. okt. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%

Hogy lehet elfelejteni, hogy fent vagy Tinderen, ezt valaki komolyan elhiszi? :D


Amikor az emberek napi 4-6 óráig a telefonjukat bámulják, és nem jut eszükbe, hogy baszki, még fent vagyok Tinderen?

2023. okt. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
#7: Az még mindig nem elég ahhoz, hogy töröld a profilod, hogy letörlöd az alkalmazást.
2023. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
64%

7


Én se hiszem el meg az 5-ös se.


A többi naivan áll a helyzethez.

2023. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%

Az előző barátnőm Tinderen, a mostanit “élőben” ismertem meg, se mind a két alkalommal fent voltam Tinderen is (nyilván az első esetben ez alap :D), viszont miután miután hivatalossá vált, hogy már nem vagyok szingli, az első dolgom volt törölni a Tindert, eléggé nehéz elfelejteni, hogy hopp csak az alkalmazást töröltem, de a profilom nem, aki ennyire felületes, az egy munkahelyen nem fog megragadni.


Ha egy 50-60 éves idősebb emberről lenne szó, akkor megérteném, de mi akik okostelefon generáció vagyunk, pont nekünk nem jut eszünkbe, hogy nem elég csak az alkalmazást törölni? Na ne vicceljetek.

2023. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!