Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lebuktam a feleségem előtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebuktam a feleségem előtt, hogy 1 éve csalom,fogalmam sincs hogyan tovább? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok a feleségem 28. Három éve vagyunk házasok, nekem 1 éve van/volt viszonyom a kolléganőmmel, mert a feleségemmel ellaposodott a szexuális életünk.

A feleségem soha nem nyulna a telefonomhoz, azonban az övé tönkrement, így anyósom az enyémen hivta őt. Balszerencsémre a szeretőm pont akkor küldött smst, így óhatatlanul olvasta.

Mindenre el voltam készülve, sírásra, kiabálásra, ajtó csapkodásra, ám a feleségem tök higgadtan csak annyit mondott régóta sejti, mert nem hülye és ne érjen meglepetésként ha változások történnek az életünkben. Azok már másnap történtek is, ugyanis a közös bankszánlánkról eltünt 350 ezer forint és amikor megkérdeztem a nejem azt mondta, hogy nincs jogom számonkérni őt, valószínűleg a szeretőmre 1 év alatt a többszörösét költöttem és neki sürgősen szüksége van pár új cuccra. Mikor kérdeztem mik azok, hozta is megmutatni, rendelt magának egy dildo szettet egy sex shopból azzal hogy akkor ezek után neki is szüksége van némi örömre. Méregdrága fehérnemű szetteket.. Fodrászhoz ment, a középbarna haját tűzvörösre festette. Valamint közölte, hogy semmi jogom a történtek fényében számon kérni, de holnap később ér haza, mert az új kollégájával aki 25 éves elmegy kicsit kikapcsolódni, mert idézem "szüksége van egy fiatal eres kitartó f@szra,aki nőként tekint rá".

Nem ismerek rá a feleségemre. Hát így állunk most. Nagyon megbántam a félrelépésemet de ezt már hiába bizonygatnám. Váljunk el? Van itt még remény? Akár párterápiát is bevállalok, de ez pokoli így!



2023. nov. 9. 18:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
98%

Azért ilyen fiatalon 2 év alatt ennyire elcseszni egy házasságot (és azon belül a nemi életet) kb akarni kell.

Meglepődnék, ha nem troll kérdés lenne, egyébként. Ha mégsem, akkor így jártál, valószínűleg el fog válni a feleséged, csak idő kérdése. Nyilván ilyen fiatalon semmi értelme benne maradni ebben a házasságnak csúfolt valamiben.

2023. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%
Csak 350ezret????
2023. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
98%

"Nem ismerek rá a feleségemre. Hát így állunk most. Nagyon megbántam a félrelépésemet de ezt már hiába bizonygatnám"


Kérdező te oxigénhiannyal születtél vagy mi a baj veled?

Feleséged mellett szeretőd

van/volt több mint egy évig.


Ez nem félrelépés,a félrelépés az, ha megbotlasz a járdán, és a pénisszel egyenesen véletlenül EGYSZER beleesel egy nőbe.

De te több mint egy évig csináltad ezt,ez már viszony.


Szerintem,ha csak egyetlen egy alkalomról lett volna szó,és azt gerincesen bevallod,talán lett volna az a szituáció hogy még menthető a házasság,de azt is ember válogatja.

2023. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
69%
16 Itt max te vagy a csicska. Kulturáltan nem bírsz megnyilvánulni?
2023. nov. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
97%
Természetesen nem a mostani 16-nak szól a válaszom, közben végre törölték a csicskázó kommentet..
2023. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
98%
Felesleges aggódni, a válást is beadja az asszonyka, csak elébb kerit magának egy fiatal bikát, akivel nônek érzi magát.
2023. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
98%
Valaki írta, hogy ez nem félrelépés. Valóban nem. Ez letérsz az útról, és egy másik megyében kötsz ki, és hiába vetted észre a hibát, nem mentél vissza, hanem ott maradtál. Ha nem buksz le, tovább folytattad volna a viszonyod. A legkevesebb, hogy most vezekelsz egy kicsit, mielőtt elváltok, mert ebből már nem lesz normális házasság.
2023. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
Sokan leírták már előttem, de itt van ennek a vége, ebből 200% válás lesz. Sejtettem hogy számítottál tombolásra, mert olyan szinten hülyének nézted, és azt hitted hogy nem vesz észre az egészből semmit, holott ő érezte és biztos látta a körülötted forgó dolgokat. Egy (okosabb) nő mindig megérzi egy másik nő energiáját. Ő csendben végignézte a távolodásodat, és mivel eddig ügyes voltál, ő már csak a lebukásodra várt. Most pedig, visszaveszi ami az övé, visszanyeri a női energiáit, újraépíti magát kívül belül, és egy nagyon jó nő lesz belőle. Teljesen fel fog szabadulni, és szerintem nagyon bánni fogod majd amit tettél.
2023. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
93%

A volt férjem is nagyon csalódott volt, amiért nem tomboltam meg ordítoztam, amikor kiderült, hogy megcsalt.

Még ő mondta, hogy ha legalább egy kis kétségbeesést látott volna az arcomon, nyugodtabb lett volna. 😂

A nagyságos úr azt hitte, hogy megindul bennem a versenyszellem és megpróbálom a nőt eltakarítani azzal, hogy többet szexelek és bevállalósabb leszek. Elég nagyot tévedett, mert még aznap csomagolhatott.

2023. nov. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
31%

amelyik kutya ugat az nem harap, szoktak mondani, nem csinalt o semmit valszeg, csak jart a szaja, hogy teged kicsit becsicskitson, jelzem, jogosan.


engedd el, ha nincs gyereketek akkor meg most valjatok el te meg keress olyas valakit aki mellett hu tudsz maradni.

elcseszted, megerdemli a boldogsagot, ahogy te is. kar itt egymast turaztatni meg faxtmeregetni, ki talal hamarabb nagyobb libidoval embert.


ha annyira akart volna veled d.gni, akkor jelzi, ha nem jol csinalsz valamit es nem hagy szárazon, de elmondasod alapjan ezt nem tette meg.

2023. nov. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!