Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lebuktam a feleségem előtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebuktam a feleségem előtt, hogy 1 éve csalom,fogalmam sincs hogyan tovább? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok a feleségem 28. Három éve vagyunk házasok, nekem 1 éve van/volt viszonyom a kolléganőmmel, mert a feleségemmel ellaposodott a szexuális életünk.

A feleségem soha nem nyulna a telefonomhoz, azonban az övé tönkrement, így anyósom az enyémen hivta őt. Balszerencsémre a szeretőm pont akkor küldött smst, így óhatatlanul olvasta.

Mindenre el voltam készülve, sírásra, kiabálásra, ajtó csapkodásra, ám a feleségem tök higgadtan csak annyit mondott régóta sejti, mert nem hülye és ne érjen meglepetésként ha változások történnek az életünkben. Azok már másnap történtek is, ugyanis a közös bankszánlánkról eltünt 350 ezer forint és amikor megkérdeztem a nejem azt mondta, hogy nincs jogom számonkérni őt, valószínűleg a szeretőmre 1 év alatt a többszörösét költöttem és neki sürgősen szüksége van pár új cuccra. Mikor kérdeztem mik azok, hozta is megmutatni, rendelt magának egy dildo szettet egy sex shopból azzal hogy akkor ezek után neki is szüksége van némi örömre. Méregdrága fehérnemű szetteket.. Fodrászhoz ment, a középbarna haját tűzvörösre festette. Valamint közölte, hogy semmi jogom a történtek fényében számon kérni, de holnap később ér haza, mert az új kollégájával aki 25 éves elmegy kicsit kikapcsolódni, mert idézem "szüksége van egy fiatal eres kitartó f@szra,aki nőként tekint rá".

Nem ismerek rá a feleségemre. Hát így állunk most. Nagyon megbántam a félrelépésemet de ezt már hiába bizonygatnám. Váljunk el? Van itt még remény? Akár párterápiát is bevállalok, de ez pokoli így!



nov. 9. 18:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
9%

Feleség,szerető?

Irigykedek rád

nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Jó nagy gyökér vagy ha nem vagy képes lezárni a kapcsolatodat mielőtt egy újba kezdenél 🤡
nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Befizetted a tanulópénzt. Jó, hogy megszabadult tőled.
nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

Már megbocsáss, ez nem félrelépés volt először is. Másodszor mi a jó frászt képzeltél? Mond neked valamit az, hogy akció - reakció?

Harmadszor hogy a viharban sikerült 2 év alatt ennyire elcseszned a házasságodat?

Tudom, most majd jön a blabla, hogy a feleséged elhanyagolt, nem törődött az igényeiddel és hasonlók. Akkor viszont miért nem léptél ki? Az ingyencseléd bezzeg jó, mi? Tudom, tudom, az asszony nem főz, nem mos, nem takarít...

Egy görény vagy, ecsém, minden szart megérdemelsz, ami ezután a nyakadba zúdul!

nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Nagy gratula a feleségednek. Kapásból nagyon szuperül kezelte a helyzetet. 👌👏👏👏👏

Csak így tovább neki! Igazi mő.

Te meg bal@sz vagy kérdező. Remélem úgy vág kifelé, hogy a lábad sem éri a földet.

nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Örülj neki, olcsón megúsztad. Én az összes pénzt leszedtem volna a számláról és a válóperes ügyvédemmel találkoztál volna csak.
nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
9%
Helyből becsicskulsz egy ilyen hisztitől, próbálj meg összehozni a csajokkal egy hármast inkább!
nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%
Na, megtalálták egymást a férgek, #8. Gratulálok.
nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen igaza van. Nem értem a problémád. Annyi a különbség, hogy ô nem a tudtodon kivül teszi. Ezek szerint meg szereti a répát, csak a tiédet találta ô is unalmasnak. De fiatal vagy még, van idôd megtanulni dugni.
nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
13%
Csajozz tovább hagy hisztizzen a barma;)
nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!