Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít már?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom akivel egyik nap filmeztünk nem történt se csók se szex, semmi csak összebújtunk, két éve vagyok párkapcsolatban
2023. nov. 9. 19:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem minden megcsalás, amit azonos nemű haverral nem csinálnál meg. Én nagyon nem örülnék egy ilyennek. Nem azonnali szakítás lenne, de választás elé állítanám, hogy vagy megszakítja a csajjal a kapcsolatot, vagy mi megyünk szét.
2023. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
2%

11

Hát ez jó nagy butaság volt. :D


Én simán alszom a barátnőmmel egy ágyban, átöltözöm előtte, megkérem, hogy kenje be a hátam naptejjel, nem zavar, ha bejön, amíg tusolok, beszélgetek vele személyes-szexuális témákról, élményekről stb.


Épp hogy sokkal több belefér a kapcsolatba, mint egy ellenkező neművel.

2023. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
96%
Tök mindegy, minek számít. Repülnél.
2023. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%
#12 feltűnt az a szó, hogy “szerintem”? Tehát ez a személyes velemenyem. És ezt nem változtatja meg az, hogy más milyen közeli barátságokat ápol. Egy férfiról mondjuk nem tudom elképzelni, hogy olyan nagy odaadással és probléma nélkül nézzen ölelkezve egy filmet.
2023. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%
Nekem annak számít és szerintem te is tudod nincs rendben, hiszen eltitkolod párod előtt.
2023. nov. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Légyszíves meséld el a párodnak ha szerinted ez nem megcsalás
2023. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ember a barátaival sem bújik össze filmezni. Láttál te már két hetero pasit egy takaró alatt netflixezni? Hagyjuk már..
2023. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

14

Igen, én meg elmondtam, hogy szerintem baromságokat beszélsz. Ez a személyes véleményem. :D


Talán nem ölelkeznek, de lazán megbeszélik egymás közt a szexuális ügyeiket, átöltöznek egymás előtt és sorolhatnám.


Te ezt megteszed egy ellenkező nemű haveroddal? Aligha...

2023. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
#18 szerintem egészségtelen ilyen közel lenni bárkihez, aki nem a párod. Én nem öltözöm át sem barátnők sem barátok előtt. De mondd már meg, hogy szerinted az a férfi ellenkező nemű “haverral” összebújva, ölelkezve néz filmet, az megtenné-e pasival? Ne térj ki a válasz elől!
2023. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#18 és nem a véleményedet írtad le az előző kommentben, hanem úgy közölted, mint egyetemes igazságot. Véleményt nyilvánítani értelmesen lehet, nem másokat becsmérelve és leszólva. A vélemény ott kezdődik, hogy “szerintem” nem ott, hogy “ez jó nagy butaság” mint kijelentés. Azért nyugtass meg, az alsó tagozatot már elvégezted, és nem én világosítottalak fel erről?
2023. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!