Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik megbocsátottak a párjukna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megbocsátottak a párjuknak, feleségüknek, mennyi idő volt, megérte?

Figyelt kérdés

A feleségem 12 ev es 3 gyerek utan megcsalt, 2 hónapig találkozgatott a baratnője férjével, majd néhány petting után 2x lefeküdtek. lebuktak, mivel kesz tenyek ele allitottam oket, bevallott mindent.

mindennapos vitakkal a valas szelen tengodtunk, elege volt a sok szarsagbol itthon, nem volt mar ereje neki sem valtoztatni, ez a szoknyapecer meg megtalalta, behizelgett neki o meg egy gyenge pillanataban engedett neki aztan csak sodrodott az esemenyekkel, keptelen volt lezarni.


elso indulatbol kibaxxtam, de meg aznap ejjel leultunk megbeszelni. Konyorog, hogy fogadjam vissza, hogy o nem ilyen, 12 evig huseges volt hozzam, de most mar ugy erezte, minden mindegy, hiszen mar kb az ugyvednel jartunk. Most, hogy szembejott a valosag vele rajott, h ott is csak atvertek, csak szexre kellett, vallalja a felelosseget, konyorog, hogy adjak neki eselyt, hogy bebizonyitsa, o nem ilyen, es meg akarja javtani a kapcsolatot.


en most ugy erzem, ledobtak egy atombombat a lenyem egy reszere es total megsemmisult, elporladt, nincs tobbe. Megbizni tudnek benne, mert elhiszem amit mond, de a maradek erzeseim is elhaltak fele, merhetetlenul csalodtam benne, ott szurt hatba, ahol a legjobban fajt.


azoktol kerdezem, akik ilyen szituacio utan megbocsatottak a parjuknak, fel tudtak epiteni ujra a kapcsolatukat? megerte?

jobb lett a kapcsolat vagy a sertett felnek mindig megmarad tuskekent es orok eletre beleeg? most ezt erzem, hogy velem igy lesz.


nyilvan mind a kettonk tehetett azert, hogy idaig jutottunk, de egyikunk sem tudta megjavitani, viszont a 3 kisgyerek miatt nem merunk/tudunk elvalni. a parom szeretne, ha ne csak a gyerekek miatt maradjunk egyutt, hanem kettonkert is, de nekem jelenleg csak a gyerekek lebegnek a szemem elott.


nov. 20. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
A 3 kisgyerek miatt megpróbálni lehet, de azt úgy kéne, hogy friss lappal kezdetek el mindent, semmi szemrehányás csak előre haladni.
nov. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha már a megcsalás előtt is csak azért nem váltatok el, mert a 3 gyerek miatt nem tudtok, akkor ez már jobb nem igen lesz, mert egyszerűen egyikőtök sem akarja igazán. Szar helyzet. Esetleg nyitott kapcsolat? Maradtok család, felnevelitek a 3 gyereket, de közben néha jól érzitek magatokat mással.
nov. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Grizesteszta ***** válasza:
Szerintem 1.-nek és2.-nak is igaza lehet, a 'módszer' attól függ, hogy Ti mit szeretnétek, mit tudtok elfogadni. De a normális együttélés csak akkor fog menni, ha mindent elölről kezdtek:randizás, sok beszélgetés, sok-sok bele tett munka, azzal a tudattal, hogy nincs/nem lehet senki más, nektek kettőtöknek kell jól működtetni ezt a kapcsolatot. Más nem lehet eredményes. Vagy valóban a nyitott kapcsolat, ahol a kettőtök feladata: cégvezetőkként jól működtetni azt a vállalkozást, aminek a célja a gyerekek felnevelése.
nov. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem véletlenül egyszer történt és nagyon is jól tisztában volt vele! Nem gondolom megbocsáthatónak és feldolgozhatónak. Simán ott is maradhatna gyanúként és már csak az megmérgezné.


Az én esetem egészen már és kirívó volt, amiben túltettem magamat megcsaláson. Páromnak volt kis mentális problémája gyógyszerből adódóan, volt egy rosszakarónk, ezt kihasználta, ellenem marta, párom ghostin-golt, beképzelte magának a szakítást, így csalt meg. Én igazából küzdöttem érte, mert ő nem volt önmaga. Végül magához térve visszatért, rendbejött, és ráadásul sokkal jobb is lett a kapcsolatunk. V.sz.l. azért is lett sokkal jobb, mert emiatt jobban tisztel engem és közösen éltünk túl egy traumát. Össze is költöztünk. De mint mondtam: egészen más a két helyzet. Ő nem akarta megtenni valójában.


35/F

nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megbocsájtottam. Többször is. A család, a gyerekek miatt. Hiba volt. Aki megtette, újra meg fogja tenni.
nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!