Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a férjem. 11 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem. 11 éve vagyunk együtt, van egy 5 éves lányunk és várandós vagyok a második kislányunkkal. Megcsalt a kollégájával és lebuktak egyszer, megígérte hogy több ilyen nem lesz mégis folytatták. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem csak hogy folytatták de kialakult köztük valami több, az üzeneteikből kiderült hogy sokat találkoztak, sokat beszéltek szerelmet vallottak, állandó “hiányzol, bárcsak veled lennék, akarlak, kivanlak, veled vagyok boldog “ stb üzenetek.. kiraktam a férjem csakhogy esküdözik hogy sosem tesz ilyet többet, nem is szerette , minket akar stb. A lányom imádja és szörnyű mikor csak azt kérdezi hol van, nem tudok mit mondani. Nem tudom mit akarok. Szeretem, de nem tudok bizni benne. Nagy elvárás lenne hogy mondjon fel? A nőnek is családja van és nyilvánvaló hogy elküldtem a férjének a beszélgetésüket. Még mielőtt ez bárki szemét szúrná elmondom hogy ha fordítva lenne és ő buktatja le őket akkor elvárnám hogy mondja el.. nem tudom kit tegyek. Félek hogy a babának lesz baja ettől a nagy stressztől, félek egyedül maradni, semmi babaváró meg ilyesmi nincs . Tehát simán válhatnék ahogy terveztem de hogy tegyem meg azt a gyerekeimmel hogy esélyt sem adok ujra hogy egy családban nőjenek fel?! És szeretem, de nagyon nehéz a bizalmam kiérdemelni, visszanyerni meg magam sem tudom milyen nehéz lehet.. sosem voltam hasonló helyzetben sem. Gondolhatjátok hogy biztos az én hibám is amit nem hiszek, átgondoltam számtalanszor de mindig igyekeztem a kedvében járni, sok szabad idelye, több hobbija van. Töltöttünk kettesben is időt, szex is rendszeresen volt, aktívan részt veszek benne , sokszor kezdeményeztem mindig is. Nyilván van olyan amit “elvárok” hogy “segítsen” pl hogy ha itthon van foglalkozzon a gyerekkel néha vigye ki a kukát de semmi extra szerintem. A külsőm sem változott sokat mióta összejöttünk, persze a terhességnek vannak nyomai de a mérleg is ugyan azt mutatja mint akkor. Annyi hogy a másik nő vonzóbb még női szemmel is.. mit gondoltok?
nov. 20. 14:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy botlás volt, hanem konkrétan kapcsolata volt melletted. Persze most fejedhez vághatná itt mindenki, hogy miért vállaltál be vele még egy picit, ha már azelőtt is csalt a nővel, de ez most lényegtelen és már semmin nem változtat. Viszont az tény, hogy viszonya volt melletted, nem is akármilyen, hiszen "hobbi" címszó alatt a nővel volt ahelyett, hogy a családjával töltötte volna az időt. Ez az ember megváltozni nem fog és te sem fogsz már benne megbízni. Elhiszem, hogy baromi nehéz, de szerintem itt ennek vége van. Te a két gyerek miatt le leszel kötve, ő pedig vígan éli életét vagy ezzel a nővel vagy másikkal.


Az, hogy mondjon fel a munkahelyén, nem megoldás semmire, hiszen azután is tudják folytatni a viszonyt, illetve másik munkahelyen is bármikor adódhat neki egy viszony, mert valószínűleg ő ilyen típus.

nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnék neki újabb esélyt. Nem szeret se téged se a gyermekeit. Akármikor ismét megcsal csak másokkal. Inkább hétvégi apuka, mint bekattant anyuka.
nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
100%
El kéne válnod.
nov. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem voltam egyértelmű. Mindketten szerettük volna a babát és már terhes voltam mikor összegabalyodtak. 5 hónapos vagyok és ők 2 hónapja folytatták a viszonyuk. És 3 hete buktak le.
nov. 20. 14:35
 5/76 A kérdező kommentje:
Olyan nehéz ez a helyzet, ha csak magamat nézném akkor egyértelmű hogy válnék, hisz ezt senki nem érdemli úgy meg főleg hogy azt gondolom mindig 100% ot adtam bele a kapcsolatunkba. De a gyerekek? Meg se próbáljam?
nov. 20. 14:39
 6/76 anonim ***** válasza:
100%
Kapott egy esélyt, eljátszotta. Te magad mondtad, hogy "lebuktak egyszer, megígérte hogy több ilyen nem lesz mégis folytatták". Ezen nincs mit tovább próbálni.
nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, a véleményem így sem változott, sosem leszel boldog mellette és ezáltal a gyermekeid sem. Egyrészt kötve hiszem, hogy jó apuka, ha ennyire nem lehet rá számítani, másrészt pedig az egész életed egy rettegés lesz mellette, hogy vajon mikor fog ismét megcsalni. Tehetsz bármit, tilthatod a nőtől, akkor is meg fogja oldani, hogy félremenjen. Ha nem ezzel a nővel, majd másikkal. Aki olyanokat ír egy másik nőnek, hogy "veled vagyok boldog" és "bárcsak veled lehetnék", arra rá kell adni a kabátot és sok boldogságot kívánni a másik nővel.
nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyamatos bizonytalanságot szeretnel csak nyugodtan.
nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasinak nem alkalmi megcsalás volt, hiszen visszament hozzá lebukás után is. Nem tisztel és te sem fogsz már megbízni benne. A gyerekeknek nem olyan példakép kell, aki tojik anya méltóságára, hanem egy büszke, erős anya, aki nem idegbeteg apa miatt.

A férjed szerintem csak szeretőt akart a család mellett, ezért kábít téged. Ha visszafogadod, majd egy ideig jobban titkolva folytatja, újabb lebukás után meg a gyerekekre hivatkozva akar majd maradni. És ezzel három ember életét nyomorítja meg, a saját kényelme miatt.

Maradj erős és fogd be a füled.

nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekeknek se jó ha az anyjuk nem boldog...te meg így nem leszel az.
nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!