Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, ki miért csalja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ki miért csalja, vagy csalta meg a párját, feleségét? Akár a legkiszolgáltatottabb élethelyzetben is (várandósság, gyermekágy, betegség)?

Figyelt kérdés

2022. dec. 17. 22:11
A kérdező szavazást indított:
Azért, mert megkívántam egy másik nőt
Azért, mert az alapkapcsolatomban kevés volt a szex
Azért, mert a feleségem nem ismert el, nem érzetem tiszteletet, megbecsülést
Azért, mert szerelmes lettem másba
19 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Azért, mert ahelyett, hogy a kapcsolatukon dolgoznának, vagy szakitanának inkább a könnyebb utat választják (nemtől független).
2022. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
5%

Ti nők miért hiszitek azt, hogy a szerelmi/családi életünknek csak árthat, ha mással/máshol szexel a férfi?


Ahogy egy barátnőm gimis lánya mondta, az olyan férfi, aki nem csalja a nejét, a szemében nem férfi.

2022. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem csalom, de el vagyok keseredve, mivel a gyermek születése óta a szexuális együttlétek száma rendkívül csekély. Sőt az igazság az, hogy már nem is kívánjuk egymást.
2022. dec. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Mikor született a gyermek 3-as? Miért maradt el a szex? Kimerültség?
2022. dec. 17. 23:05
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Az a gimis lány sem komplett.
2022. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

4-es:

Most múlt 2 éves a gyerek. A terhesség idején sokat veszekedtünk, aztán a gyerek születésével kezdetben kimerültség (ugye covid alatt én is itthonról dolgoztam sokat), meg a bezártság. Aztán mai napig anyjával alszik el, aki szintén bealszik.


Emellett ő már bevallotta, hogy már nem szeret szerelemmel. Szerintem pedig többet adhatna a külsejére. Tudom gyerek mellett nem könnyű, de ha sokat vagyok a gyerekkel, akkor sem töri magát. Bele van fásulva a kapcsolatunkba (nem a gyerekbe, azt nagyon is szereti).

2022. dec. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
31%
Sztem mert a nők belekényelmesednek a kapcsolatba nem adnak egy idő után magukra a férfinek ugye ez még kell na meg a szex.
2022. dec. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%

7

Meg biztos a pasi sem túl jó az ágyban. Elhagyja magát, pocakot ereszt, nem csoda, ha nem kívánja a felesége. Plusz még ha egyébként sem jó vele a szex, miért akarna a feleség?

2022. dec. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
59%
#8 Plusz ha eleve nem volt jó vele a szex sosem, akkor minek ment hozzá? Vagy a nő hagyta elagát, pocakot eresztett, nem csoda ha nem kívánja az ura.
2022. dec. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%

Ha ez így működne, akkor a celebek közt nem létezne megcsalás. Ők szülés után egy héttel már csúcsformában billegnek a fotósok előtt, 60 évesen is legfeljebb 30-nak néznek ki, hála a tudománynak.

Aztán mégis több a megcsalás, és az még csak az, ami kikerült a nyilvánosság elé.

Arra is millió példa van, mikor a szerető felé olyan jó nő sincs.

Sajnos most a cikket nem találom, de pont ezt taglalja. Két dolog kell a megcsaláshoz. 1, legyen kivel, 2, azt hiszi, hogy nem derül ki. Ennyi, semmi több.

2022. dec. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!