Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez a fajta megcsalás mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fajta megcsalás mennyire aljas/megbocsájtható?

Figyelt kérdés

A megbocsájtható nem egyenlő azzal, hogy együtt maradnak a felek!


Nekem nincs is párom, úgyhogy nem rólam van szó, csak gondoltam szólok mielőtt jönnek a felesleges kommentek.



Szóval adott 2 érzelmileg gyerekes(toxikus gyerekkor) felnőtt ember, akik már hónapok vagy már egy éve boldogtalanok, de mindig kitalálnak valamit hogy még ezért ne szakítsunk, ezt nem beszélik meg egymással, mert annyira kerülik a konfliktust de mindketten ezt gondolják magukban, nyilván azért néha jó pillanatok is vannak.

Az egyik félnek tudat alatt az a stratégiája, hogy romantikus kapcsolatba kezd egy harmadik féllel. Az elején még tényleg csak azt hiszi, hogy ez csak barátkozás. Kb 2 hónappal a szakítás előtt elkezdenek beszélgetni egymással, kb 20 nappal a szakítás előtt elkezdtek flörtölni, de már kb 35 napja naponta folyik a beszélgetés, persze az elején tényleg csak pár mondat, receptcsere, ilyesmi, ezt mind online. Fotók vannak, de szexi fotók nincsenek, a képek is inkább a harmadik fél részéről. A párja elől nem titkolja hogy beszélnek, de nyilván vigyáz, hogy nehogy lebukjon. Bár valamikor még meg is említette a párjának, hogy tetszik neki ez a srác. És mielőtt biztos lenne abban, hogy a másikkal összejönnek már nem bírja a feszültséget rosszul érzi magát és szakít, tehát amikor kezdenek érzelmek kialakulni akkor rá pár napra szakít.

Még azelőtt szakít mielőtt biztos lenne a dolgában a másikkal, csak a szakítás után egy hettel próbálkoznak be a egymásnál ténylegesen.

Azért látták egymást élőben is, mert egy munkahelyen dolgoznak, de javarészt online beszélnek, mert munkahelyen csak 1 héten egyszer látják egymást. Fizikai megcsalás nem történt.

Ugye nem azért titkolta el, hogy a párja majd visszafogadja, illetve utána egy kis idővel válaszolt a párjának minden kérdésre őszintén.


Most ne azon gondolkozzunk, hogy ez a történet mennyire igaz, hogy vajon tényleg nem történt e fizikai megcsalás stb. Hanem csak fogadjuk el ezt a történetet és kész.


Szerinterek mennyire volt aljas?

Én azt gondolom, hogy ha párod rokonával dugni éveken keresztül és érzelmeket beletéve mondjuk egy 9-es, egy sima fizika

egyszeri megcsalás, amit igyekszik eltitkolni az ember az 5-ös, akkor ez a történet egy 2-es aljasság.



Van aki azt mondta, amikor már kezdett szerelmes lenni, akkor utána szakított és ezért nem is csalta meg, van aki szerint már amikor flörtölt megcsalta, van aki szerint ez rosszabb mintha csak egyszer dugtak volna egyet.


Alapból én is rosszabbnak, vagy ugyanolyan rossznak tartom az érzelmi megcsalást, de most erre akkor is 2 pontot adok, márcsak azért is mert máskülönben nem lett volna ereje szakítani talán évekig, mert gyenge, de nem rossz ember.


Ha szerinted ez nem is megcsalás akkor adj 0 pontot, ha pedig ez a legdisznóbb legmocskosabb dolog amit hallottál akkor 10 pontot.



nov. 21. 08:05
A kérdező szavazást indított:
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10 szavazat
 1/2 A kérdező kommentje:

Mivel rosszul írtam, megbocsájthatót, megbocsájthatatlan helyett, ezért csak az Aljasság szerint pontozzátok.


Illetve örülnék kifejtett válaszoknak is!

nov. 21. 09:07
 2/2 anonim ***** válasza:

"................akik már hónapok vagy már egy éve boldogtalanok,.........."


Kb a harmadik hónap után tisztáztam volna magammal hogy van-e jövője a kapcsolatunknak, és valószínűleg legkésőbb egy hónap múlva szakítás lett volna a vége. Tehát nem jutottunk volna el addig a pontig, hogy az együttélésünk alatt akár én, akár ő flörtöljön valakivel.

Ha valaki a kérdésben leírt utat választja, akkor az szimplán undorító egyed, és mérlegelendő az új társnak, hogy aki a meglévő kapcsolata alatt flörtölget valakivel, de akármilyen indok miatt nem szakít, akkor ez azt jelenti, hogy csak azért nem szakít az előző partnerével, mert még nincs meg az új (és esetleg addig nem lenne fedél a fejefölött sem, amíg a másikkal össze nem jön). Ez egy "hogyan ne legyél hajléktalan" taktika.

A kérdésben szereplő harmadik személy helyében az ilyennek nem is válaszolnék, ha tudom, hogy együtt él a párjával. Akkor sem, ha a "boldogtalan vagyok mellette, de még nem hagytam el mert mindig kitalál valamit, hogy miért ne szakítson"-üzeneteket küld. Van párod? Akkor szakíts először, utána írkálj.

dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!