Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Pamela ès Mazsi mièrt most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pamela ès Mazsi mièrt most tàlal ki Berki Krisztiànròl, hogy hànyszor csalta meg őket?

Figyelt kérdés

Nem vèdem a krisztiànt mert egy gyökèr, egoista, önző fkalap volt.


Azt viszont nem tudom megèrteni mikor egy nő össze jön egy ilyen tahòval a hìrnèv ès a pènz miatt. Eltűri azt is, hogy csalja őt, de nem szakìt a hìrnèv ès a pènz miatt, majd utòlag jòval kèsőbb jön a szenvedès, hogy meg csalt a krisztian..


Ezek a nők vakok?

Nem làttak azt amit mi làttunk?

Mire szàmìtottak tőle??



Szakìtottak vele, de akkor amikor màr ők is ismertè vàltak àltala..



nov. 24. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%

Mert gerinctelen, pénzéhes qrvák!

Halottról eleve jót vagy semmit! Főleg olyan halottról, akit egyszer (elvileg) nagyon szerettek.

Nekem se volt szimpatikus, de ezt nem érdemli meg.

nov. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is volt róla szó, hogy csalja őket, amikor még élt.

Nem a pénz miatt, hanem a gyerekek miatt nem szakítottak vele.

nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A Berki sem volt egy fasza ember, de ezek a pióca nők semmivel sem különbek nála. Én nem értek egyet, hogy halottról vagy jót, vagy semmit, nyugodtan ki lehet mondani a Berkiről, hogy egy patkány volt. Ezzel az erővel Hitlerről vagy Ted Bundyról sem szabadna rosszat mondani. A gond ott van, hogy ezek a nől abból élnek, hogy valakinek a valakije voltak. Fenn kell tartani a hírnevet, így különösen könnyű, hogy egy halottat dumálnak ki. Nőként undorodok a hasonlóktól, főleg, hogy ezek másoknak szolgálhatnak mintaképpen.
nov. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2# A gyerek előtt nem csalta őket? Mindig csak a terhessèg alatt, utàn?


Plàne ùgy, hogy mèg a Berki is bevallotta egyszer, hogy leesett a libidòja..


3# Egyetèrtek, mièrt ne lehetne beszèlni ròla.


Nekem az szùr szemet, hogy mind a 2 nő szemet hunyt a berki sunyisàgai felett meg tahòsàga felett addig amìg nem èreztèk azt, hogy most màr ők is elèg ismertek ahhoz, hogy egyedül is boldoguljanak.


Amit a berki kèpviselt màr a gyerekek születèse előtt is gàz volt ès a kèt nő ehhez asszisztàlt mert ismert celebekkè akartak vàlni..

nov. 24. 13:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: 💰💰💰💵💵💵💸💸💸🤑🤑🤑
nov. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Halottról eleve jót vagy semmit!"


És a hazugság az jó?

A jó az csak az igazság lehet, nem?


Adósok voltak már ezzel, az egész életút egyetlen értelme a tanulság, amit eddig elhallgattak.

nov. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért tálalnak "most" ki mert szeretnének megint egy kicsit a reflektorfénybe kerülni. S mivel amúgy emberileg, személyiségükben semmi érdekes nincs bennük, csak arról ismertek hogy Berki exei voltak így csak ezzel tudnak bekerülni a hírekbe. Próbálják még a "Berki jelenség" egyre kopó, egyre inkább feledésbe merülő részéből a maradék morzsákat kicsipegetni.
nov. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Én inkább azt nem értem a Solti Bernadett miért maradt együtt Ádámmal amikor felcsinált egy másik nőt... Nem csak vele maradt de még szült is neki :D
nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Pénzért nyilván. Semmi másról nem szól ez az egész.
nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ebben egyedül az az undorító, hogy mindkettő az anyaságától van elájulva, nos, a gyereked apjáról nem "őszintéskedsz" senki másnak, kizárólag majd a gyerekednek, ha akkora lesz. Miért voltak vele? Kit érdekel. Miért teszik ezt a gyerekeikkel? Na, ez a lényeg.
nov. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!