Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szoktátok úgy erezni, akár az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok úgy erezni, akár az utcán sétálva is, hogy ha leszólítana egy idegen, akkor elmennétek vele?

Figyelt kérdés

Többször gondoltam már arra, hogy jó lenne csak a testiségre koncentrálva, nem befektetve a társadalmi kapcsolatok kiépítésébe (plusz munka).

Többször volt már, hogy autóból átnéztek, jelét adták a tetszésüknek, de sosem mentem a dolog után.

Kérlek írjátok meg a kort és a nemet. Köszi



nov. 25. 06:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Soha :)
nov. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Te no vagy ferfi vagy?
nov. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%

Olyat szoktam hogy na végre látok olyat aki tetszik.

De bennem nincs az hogy csak testiség. Ha mehismerne az az idegen akiket én jegyzek meg, azok biztos hogy nem csak szex miatt lennének velem hanem rengeteget mennénk bulizni is és nagykanállal hanzsolnánk az életet.

A másikról lejon az is hogy kb milyen élete lehet.


Nem mindegy hogy egy apuka les az utcán, vagy egy kocsiban zenét hallgató pasi aki haverokkal van..

nov. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha pl leszolitana akkor még nem mennél vele. Ez csak hiú fantázia.
nov. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem igazán.. én nem szeretek idegen emberekhez hozzáérni sem.
nov. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Nem.


Kor és nem

nov. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem, nem vagyok felelőtlen.
nov. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Én igen, vagyok már a kétségbeesésnek és a kilátástalanságnak ezen a szintjén, csak nálam nem megcsalásról lenne szó (nem tudom, miért került ez a kérdés ebbe a kategóriába), mert "krónikus" egyedülálló vagyok.

Természetesen nem mindegy, ki az az idegen, milyen... De ha tetszik, és amikor összeakad a tekintetünk, ki tud belőlem váltani valamit, nyitott lennék. Kurvára elegem van már az online ismerkedésből, és hogy úgy kizárólag olyanokba futok bele, akik nem képesek hatni rám. Élőben meg semmi lehetőségem, csak ez lenne. De amúgy ilyen jellemzően nem történik, senki nem ismerkedik vadidegenekkel utcán, bevásárlás közben stb., és ez érthető. Úgyhogy marad az online fos, illetve a cicák, kutyák...

nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Ja, lemaradt: 30+ N
nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Micsodaaa? Ne viccelődjél már... 15-20 éves koromig bármelyik nőnek bevertem volna ivarérett kortól a korai menopauzáig bezárólagos csoportra kivetítve. Ahogy minden rendes tinédzser. Csak hát a világ nem így működik, szerencsére.
nov. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!