Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, mit szólnátok ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit szólnátok ehhez a szituhoz? Ha valaki egy idegen leszólítana a villamosról, hogy igyatok meg egy kávét?

Figyelt kérdés

Szóval utaznátok a villamoson egy csávóval, és elég sokszor rátok néz és megvan a szemkontaktus és a közös szimpátia is megvan, de külsőre még nem biztosan, de jól szituált. Ti leszállnátok a villamosról ahol terveztétek és a csávó meg utánatok lépne, hogy "Szia! Bocsi! Megkérdezhetem a nevedet?" Megmondjátok és utána a pasi elhívna titeket egy kávéra.

Elmenetek vele kávézni vagy üdítőzni még annak ellenére, hogy nem teljesen a zsáneretek?



2022. jan. 18. 06:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%

Inkább megijednék, nem az a típus vagyok, aki így tud ismerkedni, nemet mondanék.

Meg valószínűleg dolgom van, ha épp tömegközlekedem.

Ez vagy bejön valakinél vagy nem, nálam tuti nem.

2022. jan. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom így meg a nevem, már ott elbukna a dolog.
2022. jan. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ki van zárva, hogy így ismerkedjek.
2022. jan. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
100%
Hát egyből nem mennék el vele találkozni, szerintem beszélgessetek még egy pár napot.
2022. jan. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs villamos,meg ha nem az esetem nem megyek el vele.
2022. jan. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ezt nehezen tudom elképzelni, mert nem nézek ki olyan jól, hogy random csávók szólítsanak le :D

Másrészt valószínűleg ha ülök egy tömegközlekedési járművön, akkor tartok valahova és nem feltétlenül van időm leszállni és kávézni.

Harmadrészt van párom, és ezzel indítani beszélgetést vagy indokolni az elutasítást mindig olyan flegmának tűnik számomra. Ellenben ha valaki szimpátia alapján mindössze barátkozás céljából meghívna kávézni, azt nem utasítanám el, mert mindig nyitott vagyok új barátságokra. De kétlem, hogy bárki ilyen szándékkal valaha le fog szólítani ellentétes neműt :)

2022. jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Lehet, mások céltalanul villamosozgatnak, engem elvisz a-ból b-be. És követtek már így buszon, para volt, úgyhogy biztos nem.
2022. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
83%

Hát, budapesti vagyok, ebből kiindulva... Szerintem ha valaki ült már a 4-6-oson, akkor valószínűleg végig imádkozott közben, nehogy valaki megszólítsa :D Sőt a szemkontaktus is életveszély, és erősen javallott a kerülése :D


Még undorítóbb az 50-es villamos. Üllői út. Azon már embert is öltek szerintem.


Szóval erősen valószínűnek tartom, hogy ha egy jobban szituált fiatal nő egyedül utazik bkv-vel, akkor az egyetlen vágya, hogy senki ne szóljon hozzá, ne nézzen rá, csak hagyják békében utazni.

2022. jan. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Velem már többször előfordult, egyikkel se mentem sehova.
2022. jan. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Ha alapvetően megvan a szimpátia tényleg (és nemcsak a jóember gondolta úgy, mert próbáltam nem kifejezetten kimutatni a bosszankodásomat jólnevelten), akkor, ha udvariasan kér meg, akkor lehet róla szó, ha épp nincs kapcsolatom, és nem azonnal kell, hanem tiszteletben tartja, hogy mikor van rá időm.
2022. jan. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!