Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kedves nők, kibírnátok 11...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők, kibírnátok 11 évet egy ilyen nagyszerű, sportos, erkölcsös férfi mellett, mint akiről az alább linkelt kérdés szól?

Figyelt kérdés

Kérlek olvassátok végig az összes kérdezői kommentet mielőtt válaszolnátok:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..



nov. 28. 20:57
A kérdező szavazást indított:
igen
hogyne
naná
persze
csakis
jóhogy
miaf
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Én őszintén el akartam olvasni az összes kommentet. A 6. oldalig jutottam és csak végtelenítve önmagát ismétli, ebben a "van egy ismerősöm aki tuti nem én" vagyok gagyi "álcában". Nem megy tovább.

Nem tudom, akkor is ennyire gáz-e, ha épp nem dúl benne a harag és a kisebbségi érzés, de, aki ennyire leteszi a volt párját, aki ennyire tutira tudja mindennek az okát és, aki ennyire tökéletesnek hiszi magát, azzal nem tudnék hosszan együtt lenni. Hidd el, megpróbáltam, volt ilyen exem, bár ő sem volt ennyire szélsőséges, de az is sok volt.

A kérdező oda, meg vissza van az "ismerőse" sportos testéért és erős kisebbségi komplexusa van amiatt, amire vitte és amennyit keres. Kb ennyi derült ki 6 oldalnyi válaszból.

nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

"A kérdező oda, meg vissza van az "ismerőse" sportos testéért és erős kisebbségi komplexusa van amiatt, amire vitte és amennyit keres, és csak végtelenítve önmagát ismétli, ebben a "van egy ismerősöm aki tuti nem én vagyok" gagyi "álcában"."

Egyetértek.

nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

B+, a kérdést se tudom végigolvasni, az egész hányás egy mondat, kibicsaklott a szemem a 4.sornál.

Ezt az elhagyott férj írta nyilvánvalóan, ideje lenne továbblépnie.

nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

"Ezt az elhagyott férj írta nyilvánvalóan, ideje lenne továbblépnie."

Nem tud szegénykém. Csak ide jött sajnáltatni magát.

nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Ez a férfi mitől nagyszerű amúgy? Csak a kérdés kifejtését olvastam, abból nem derül ki semmi azon kívül, hogy "kinyalta a seggét". Hogyan? Mert hogy valaki szerint az is ennek számít ha havi egyszer leviszi a szemetet:D Ő mit tett a kapcsolatba?

A faszi elmehetne mondjuk terápiára mert elég egyértelmű, hogy ő írta ki a kérdést. Nem minden kapcsolat tart örökké, ezt el kell fogadni. Ettől függetlenül a megcsalás nyilván egy g.ci húzás, de van olyan érzésem, hogy ha csak simán szakítottak volna akkor is itt sírna a pasi utána.

nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1-es: "A 6. oldalig jutottam"

Az 53-as hsz megvolt...?

nov. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5-ös:"Ez a férfi mitől nagyszerű amúgy?"

Ha ott felteszed ezt a kérdést, válaszolok rá: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs.. ...

nov. 29. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"férj két évig nem keresett pénzt"

"Ezt honnan veszed...?"


Onnan, hogy azóta sem cáfoltad. :DDDDD

Csak azt hajtogatod, hogy "jól fizető állást" adott fel a férj a külföldre költözésért.

Kibújt a szög a zsákból, persze, hogy elege lett szegény csajnak és élősködő, zsarnokoskodó, mellette pökhendi és pipogya fráterből.

A férj, mint egy kullancs élősködött a csajon és még neki állt feljebb.

Igazi lúzer pötsfej ez az exférj!

nov. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

53-as válasz:

"Pláne úgy, hogy tisztában lehetett már a házasságkötéskor is, hogy ezt az életstílust a szerető férje nem fogja tudni neki biztosítani."


Hát akkor fasznak hazasodtak össze

nov. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 LazyJones ***** válasza:
83%
Szerencsére nem vagyok nő, de egy ilyen megalomán, beképzelt, önimádó barom állat mellett egy napot nem akarnék eltölteni, nem hogy éveket...
nov. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!