Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan buktattátok le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan buktattátok le a párotokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogyan buktattátok le a párotokat? Van egy olyan érzésem hogy valakivel írogat, valahogy le tudnám buktatni? Vagy hogy elszólja magát?



nov. 29. 12:49
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
97%
Fizettem egy hackernek hogy törje fel mindenét. Aztán küldött érdekességeket a hölgyeményről aki állítólag "szeretett engem". Hol kezdjem? Rajtam kívül volt vagy 9 palija, 4 társkereső csoport, 6 szexcsopi. Fent van a mai napig mindenféle társkeresőn. Küldözgette még magát meztelenül mindenféle palinak.
nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
97%
Letiltottam, nem veszekedtem vele, pont nem érdekel. Legyen csak boldog ezekkel.
nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hmmm :(
nov. 29. 13:12
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Telefonnal :D A hülye idióta nagyon lekódolta és elrejtett róla mindent, legalább is azon a telóján, amit használt, mert volt egy sim kártya nélkülije is, amire nem tett kódot :D Persze tudtam, hogy mit kell keresni rajta. Hiszen tudtam már jó ideje, hogy vele csal, csak kellett a bizonyíték is. És még így is tagadta egy részét :D
nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%
Belenéztem a telefonjába mikor aludt. Másnap egyszerűen szó szerint idéztem neki az üzenetekből. Őszinte leszek, kár a gőzért. Azt hittem, hogy jól lebuktatom, de le se szarta, csak hülyének nézett és kiröhögött. Ha képes megcsalni, akkor semmit sem jelentesz neki, felesleges nagy lebuktatást rendezni, nem fogja meghatni.
nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
36%
Tucatnyi módszer létezik, de mit nyersz vele? A lebuktatástól hirtelen megváltozik és varázsütésre visszatérnek a régi érzések, érzelmek?
nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
98%
6. nem, de legalább 5 perc kellemetlenséget okozol annak, aki tönkrecseszte a következő x hónapodat vagy évedet.
nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Állandó féltékenykedése volt. Tagadott mindent. Ezt a volt nőm csinálta velem.
nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
43%
#7 ha így állsz hozzá, ilyen indulatokkal a párod irányába akkor szerintem már most váljanak szét az útjaitok akkor is ha nem lép félre...
nov. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%

El kaptam tőle egy kis némi bajt......:)

Már rendbe tett teljesen q doki .

Egyértelmű volt mivel soha nem volt semmi bajom ,és felfazas nem okoz ilyen dolgokat ....:)

nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!