Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan bukott/buktattátok le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bukott/buktattátok le a párotokat/házastársatokat megcsalás esetén?

Figyelt kérdés
Volt olyan aki megtudta és nem azonnal borította a bilit? Vállalta a tettét vagy hazudozott?
2021. jún. 10. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már tudtam, de még nem volt erőm szakítani vele, aztán egy idő után már csak azért sem szóltam neki, mert kíváncsi voltam, meddig megy el. A végén már annyira rohadtul pofátlan módon csinálta, hogy ez segített kiábrándulni belőle. Volt pl. olyan, hogy a barátai meghívtak minket bográcsozni és arra hivatkozva eltűnt, hogy átugrik egy másik barátjához, aki a közelben lakik, hogy kicseréljen a bringán egy alkatrészt. Majd' másfél óra múlva jött vissza, persze én már tudtam, hogy a nője nem messze lakik (akinek egyébként a férje külföldön dolgozott). Amikor szakítottam vele, nem mondtam meg az okát, hanem szakítás után a barátainak mondtam el, szándékosan, mert tudtam, hogy ha visszamondják neki, óriási lesz a pofára esés. Így is történt. Kiderült, már hónapok óta mindenki tudta a baráti körben, de azt hitték, én nem tudom. Elmondani pedig azért nem akarták, mert egyik sem akarta magára vállalni a rosszhír-vivő szerepét.
2021. jún. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem úgy hogy más miatt válni akartunk és egy hét múlva már máshol aludt, oda is költözött. egyszer még a hangját is hallottam a nőnek egyik este a telefonban. előtte nem tudtam. ha nem veszünk össze valamin és nincs válás, talán meg se tudom. de lehet hogy már a szerető is benne van a válásban,hiszen a férjem a kapcsolatban is kezdett velem egyre agresszívebbben és bunkóbban viselkedni
2021. jún. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy jött haza a nejem a munkahelyéről, hogy félreérthetetlenül spermanyomok voltak rajta. Első ilyen alkalomnál nem szóltam semmit.
2021. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem házastárs volt, hanem 5 évig párom.

Elkezdett eltünedezni, aztán női cuccokat találtam nála, hajgumi, fogkefe, vibrátor. :))))))

Nem akartam beismerni magamnak, de aztán csőbe húztam, elkezdtem zsarolni hogy tudok mindenről kár tagadnia, persze tagadott egy csomó ideig, aztán látta hogy kötélnek állok szóval félig vallotta be, hogy volt valaki akivel találkozott de nem volt közöttük semmi. Repült.:)

Aztán 1 évig hónapokig írogatott, hogy én eldobom a közös jövőnket meg hogy a családja azt hiszi én csaltam őt. :)

2021. jún. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Telefonomban kutakodott, gondolom feltünt, hogy nincs szex, talált egy ki nem törölt smst.

Még ő alázkodott meg, csak maradjunk együtt. Még két évig húztuk.

2021. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Telefon.Tagadott mindent,sőt még mellé jó storyt is kreált.
2021. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Használta a laptopomat és elfelejtette kitörölni róla a képeket a qurvájáról. De kimagyarázta mással, naiv voltam, és ekkor nem éltünk éppen együtt (elköltözött munka miatt). Mikor költöztem hozzá, még oda se értünk, már útközben a qurvával írogatott (kiszállt az autóból és akkor jött neki az értesítés és a marhája hagyta hogy megjelenjen az üzenet). Nagy érvágás volt, mert miatta hagytam ott a munkámat, a barátaimat, mindent. Mikor átléptem a küszöbön mintha idegen lennék, eltaszított, és aludni sem akart velem egy ágyban, így egy hónapig a kanapén aludtam, aztán elköltöztem tőle, majd szakítottam vele. Nagyon mérges voltam rá, hogy így kib@szott velem.
2021. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!