Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik olyan pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi, aki kibírja, hogy ne csalja meg a feleségét?

Figyelt kérdés
Mármint együtt élsz valakivel 50 évet úgy, hogy egyszer sem csinálsz semmi rosszat? Van ilyen?

nov. 29. 20:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Lányok, létezik olyan nő, aki nem csalja meg a férjét, és miután ezt megtette, nem a férjét hibáztatja?
nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%

Ugyanúgy általánosítottam a válaszomban, mint a kérdező a kérdésében, nyilván le is lettem pontozva, bezzeg ha azt írtam volna, hogy nem, az összes férfi diszkó, már 5 zöld kéz lenne a válaszomon.


Itt tényleg GYK-n nem szabad rosszat feltételezni egy nőről sem.


Tudom tudom incel vagyok 🙂

nov. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Akinél ezt ki kell bírni, már rossz..

En nem egx olyat ismerek aki tudatosan hű.

Egyik cégeket vezet a nejével egyutt építették fel, az osszes tapadó r.bancot offolja mert a vagyont nem akarja elb.szni. és már együtt öregednek.


Másik szintén olyan pasi akire tapadnak és szintén elhajt mindenkit az pl egy nárci(nem tom a felesége hogy bírja mellette) de becsulettel jelen van a fia életében(persze hogy igazságtalanul lekezelve szégyenítve neveli mivel nárci, de végigviszi es nem teszi tonkre a családot), őt nem tudom mi tartja az egészben benne, de minden nőt kizár az is.

nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
17%
A megcsalt nő, annyit is ér....
nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%

Amit ebbol ki akartam hozni:

Általában azok a pasik hűek akik racionalitásbol hűek. Tudatosan. Vagy a vagyon miatt vagy más miatt de ára lenne ha félrek.fél és azt nem akarják megfizetni.

3.voltam

nov. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

Igen, van. Ezért kell kiélned magad házasság előtt.


Én pl. 1 hónap múlva lesz 5 éve, hogy nem maszturbálok. Egyszer estem vissza még fél év után, de hát mikor volt már az is, és az sem úgy indult. SZóval létező dolog.


ISmerni kellene a férfit! Kitartását, erényeit. Ebben különbözünk a nőktől. Eszményi nem vagyunk.

nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván nem vagyok jövőbe látó, de én úgy gondolom nem fogok megcsalni senkit. Mivel számomra ez egy elvi kérdés, és nem tudnék úgy tükörbe nézni.

Persze ehhez hozzátartozik, hogy eleve csak olyan nővel vagyok együtt, akiért gond nélkül tudom vállalni ezt, mert annyira vonzódok hozzá, annyira passzolunk

nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
Nem létezik, csak olyan, aki ügyesen titkolja.
nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Mindenki magából indul ki, lásd 8as (is)
nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem sok sok ev hazassag utan felrekur a no is ferfi is, csak epp vagy kiderul vagy nem. Nem tudom elhinni hogy 30-40 evet ki lehet birni ugy hogy ugyan arra a farokra ul ra a no a pasi meg ugyan oda rakja a farkat. Bar, mai vilagba atlagosan 5-10 evnel tovabb nem igazan tartanak hazassagok, nagyszuleink idejebe is a papa dugta a noket mikozbe mami otthon mosta a ruhakat kezzel,es vszinuleg a szomszed Sanyi bacsi is be be akaszgatta a farkat a mamaknak mikozben papi nem volt otthon. Csak akkor meg nem volt ennyire nagy dobra verve
nov. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!