Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elméleti kérdés, de mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés, de mit tennél és miért?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés!

Bármilyen hasonlóság vagy egyezés csupán az írói fantázia és a véletlen műve, vagy olvastam egy regényben/láttam egy filmben!


Félrelépsz kapcsolatban élőként, csak 1X.

Akivel félreléptél/vagy más, megkeres, és elmondja, hogy vannak felvételek a dologról.

Nem akar neked balhét odahaza, sem a családodnak, ezért inkább vedd meg te a felvételeket/tegyél meg egy szívességet* neki. Cserébe folytatódhat az életed, ahogy eddig.


* Szakmai szívesség. Másolj le 1 céges aktát a melóhelyeden, vegyél fel valakit a sulidba, intézd el, hogy ne rúgják ki XY-t,... vagy hasonló.



nov. 30. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Digitális felvételt hogy lehet megvenni? Mármint persze, fizethetsz érte, de attól még nála marad:D vag ynála IS.


Ha meg nem akar bántani, akkor ne bántson, ez ilyen egyszerű.


Ha meg zsarol, akkor legyen elég töke hozzá és ne mézesmázoskodjon. Persze erről már nekem is lesz felvételem. Ha munkaügy, akkor mehet is a kontra, hogy akkor vagy a szemem láttára véglegesen törli a felvételt és akkor én is törlöm azt ahol ő kér meg szabálytalanságra, vagy viszem a cuccot a HR-re és elveszti a munkahelyét.

nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1.


"Persze erről már nekem is lesz felvételem."


Nem lesz. Gondolod, hogy hülye a másik fél?

nov. 30. 15:15
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Borítanám a bilit a páromnak, aztán valszeg szakítanánk, ez már rajta múlna. A zsaroló viszont elveszítené a hatalmát felettem. Ha engedek, akkor most egy szívesség, aztán legközelebb megint megzsarol, aztán megint és soha nem szabadulok meg tőle. Az ezzel járó stressz, kattogás meg kinyírná a kapcsolatom egyébként is, csak lassabban és féjdalmasabban.. akkor már inkább vállalom a döntéseim következményeit.. Persze elméleti kérdés, de ezen már én is elmerengtem régebben amikor filmekben, meg sorozatokban olyan dolgokba keverednek az emberek, hogy sokkal durvább bűnöket követtek el mint amivel eredetileg zsarolva voltak. Nagyon erős motivátor a szégyen, de ennyire? Nem tűnik életszerűnek :)
nov. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3.


Tehát beáldoznád a házasságod, mintsem... átengedd a vizsgán a Katit, vagy írj egy ajánlást a HR-nek, hogy vegyék fel a Tomit, vagy lemondj egy üzletről helyiségről és máshol bérelj, vagy küld át azt a szerződést, amit most kötött a főnököd?

nov. 30. 15:27
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
4 Igen, az őszinteséget választanám. Nem szeretnék életem végéig rettegni, hogy mikor keres meg újra, vagy hogy mivel zsarol meg legközelebb. Csírájában kell ezeket elfojtani.
nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Minden esetben az őszinteség a legegyszerűbb. Inkább ezt be kell válllani, mintsem rettegésben éljek, hogy valaki engem akármikor csesztethet ezzel. Ez nem a tétről szól, az egy dolog. Ez a hatalmi pozícióról szól.
nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
En is inkább elmondanám a páromnak. Aki egyszer megzsarolt, az megfog mégegyszer, nem erdemes belemenni. A hazassagomnak meg egy egyszeri felrelepes utan egyaltalan nem biztos, hogy vege lenne, plane ha őszinte vagyok es bánom.
nov. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Hogyha megcsaltam, nyilván felmértem már előre ennek a lehetőségét és nem ért annyit a házasságom, hogy ne bántsam a páromat, sőt ezzel valahol mélyen azt szerettem volna, hogy boruljon a bili, hiszen nyilván nem megcsalásban terveztem leélni az életemet. Szóval elmondanám a páromnak, vagy ha valamiért már ennyire sem érdekel, akkor csak blöffölnék valamit a zsarolónak, aztán hátha mégse buktat le.


Semmi értelmét nem látom más területét is besározni az életemnek.

nov. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
91%
Rendőrség. Feljelentés. Ahonnan tudják, leszedik nekem a videót ha már felkerült a netre. Ha nem akkor telefon lefoglalás, házkutatás, stb... Kiderül, vagy elhagynak vagy nem. Egy idő után nyugalom, békesség.
dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!