Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy deritsem ki? Nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deritsem ki? Nincs alkalmam ra?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt van közös gyerek.

Feltűnt hogy egyre kevesebbet vagyunk együtt, és csak akkor amikor ő akarja.

Telefonjaba semmit nem találtam. Majd eszembe jutott hogy volt neki egy másik régi telefonja hát az hol van??? Lakásba sehol. Mai napig ezt fixre nem tudom de valószínű a munkahelyen bent hol máshol?! Majd egyik este megneztem a Google kereseseit. Na ott volt minden animal sz. xtől kezdve a Rosszul.. .hu-ig. Innen jött az ötlet hogy k.... zik. Egyetlen egy hely van itt ahol lakunk köztudott hogy ott azok vannak.... Hiába a rendőrség. Mit ad isten a férjem 5 percre dolgozik onnan.

Aztán észrevettem a Goggle Maps helyelőzményeit nézve hogy hazudik amikor szól hogy indul munkából akkor már javában nem ott van hanem egy Motelt mutat de csak fél órákat van ott. Bár velem is itthon 5 perc alatt végez.....

És ez heti 2x. És nem tudok semmit tenni. Nem állhatok ott egesz nap hogy mikor megy oda na meg azonnal meglatna ott nem sok ember van.... Ja hát még amikor ő végez én akkor megyek a gyerekert oviba. Azért se mukosik ez.

Szóval tudom hogy megcsalt, kur.. k.aztan mellém fekszik le itthon. Hányinger!!!!!

Itthon nagyon kedves, figyelmes, segítőkész, jó apa és tarsai ha nem lett volna feltűnő ez a szex elmaradás eszembe nem jutott volna gyanakodni rá.

Hogy buktassam le ténylegesen?? Alkalmam nincs rá.

Bizonyítékok nélkül meg nem rakhatom ki csak azzal az indokkal hogy szia mert nem bízom benned szerintem megcsalsz.

Nem fog elmenni meg ha igazam is van.


dec. 1. 08:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Kérd meg egy barátnödet, anyukádat, tesódat valakit menjen el a gyerekért. Te meg menj és állj lesben.
dec. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Tesóm másik megyében lakik. Anyukám vidéken és ő is dolgozó ember.

Barátnőim is dolgoznak. Ez pont olyan időben van hogy mindenki dolgozik nem megoldható.

dec. 1. 08:25
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

"Nem fog elmenni meg ha igazam is van."


Kié a lakás, ház? Tiéd, közös? Ügyvédnél lehet érdeklődni. Viszont szakítani mindenképp lehet, untig elég indok rá, hogy nem bízol benne, elhanyagol.

dec. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha minden héten ugyanazon a napon megy akkor az lenne az igazi amit az első mond. Akár anyóst megkérni, te meg azt mondod, hogy dokihoz mész időpontra.
dec. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Anyós, após már nem él.

Higyjetek el én ezeket már atgondoltam tenyleg nincs alkalmam lebuktatni ezért vagyok így ki.

Hihetetlen helyzetben vagyok.

Tudom most sokakat mwgremisztett a storym elkezdett pár anyukák, feleség fejét vakarni hogy náluk is vannak szex gondok. Hallgassatok a megerzeseitekre.

dec. 1. 08:31
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Elhozod előbb a gyereket, aztán odamész. Mi van, ha meglát? Semmi, sétáltok.

Esetleg intézd úgy, hogy minden nap el tudj menni a munkahelyre, mikor végez. Esetleg vehetsz ki pár nap szabit, ha dolgozol. Ha nem, akkor egyértelmű.

Munkahelyén nem tudod felhívni? Kérd a telefonhoz, és akkor megmondják, hogy már nincs ott.


De a legegyszerűbb az lenne, ha ezeket elmondod és megmutatod neki, amit ide leírtál. Legalább tudja, hogy tudod.

Vagy egyszerűen csak állítsd falhoz, hogy neked ennyi szex kevés, elhanyagol érzelmileg is, és válni akarsz. Az elég nagy pofon lenne.

dec. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
4.vagyok Esetleg azt megpróbálhatod, hogy árulnak ilyen airtags-hez hasonló cuccot és azt belecsempészni a táskájába, vagy a kocsijába és azzal nyomon tudod követni, hogy merre jár. Azt hiszem az Alza is árul ilyen apple airtags koppintást.
dec. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Nyomozó!
dec. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
Hol laksz?
dec. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Elég megye vagy milyen városhoz közeli..*
dec. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!