Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha azt mondja egy férfi hohy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja egy férfi hohy érezzem magam megtisztelve hogy én jutottam az eszébe erről és erről ,ez nek degradáló egy kicsit?

Figyelt kérdés

A szeretője vagyok de szerelmesek vagyunk ,legalabbis eddig úgy éreztem hogy ő is az es mondja is,de mondott egy olyat hogy én jutottam az eszébe akkor is amikor a felesége használt egy olyan szót ami az én szavam járása,és hogy emiatt érezzem magam megtisztelve.

Holott szerintem ez alap hogyha szerelmes az ember körülményektől függetlenül.


dec. 1. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

New flash: Te degradáltad le saját magad amikor a szeretője lettél!


Nem ő alacsonyít le téged...

dec. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Igen az.

Nekem is volt ilyen laza kapcsim ő meg azt csinalta ha nagynehezen adott virágot nőnap miatt, azt meg kellett köszönnöm neki tizszer is meg értékeljem húha.

Ezek el vannak maguktol szállva.

Vagy ha nyujtanak bármit azert kulon hálákat várnak, mert amugy kevesebbnek érzik magukat attol ha bármit is nyújtanak a f.rkukon kivül.

Azt éreztetik hogy örúlhetsz hogy kegyeskedik megd.gni.



Az ilyenek akkor változnak csak, mikor lelépsz.

dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nagy kunszt,használt egy szót és akkor mi van?Most a feleségéhez hasonlít vagy fordítva?
dec. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Az egó azért megmutatkozik a palinál, nem is kicsit! Te meg tényleg saját magadat degradáltad odáig, hogy egy ilyen nagyképű f*sz-nak vagy a szeretője. Zsák a foltját! :D A puncid jó helyen van.
dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

csak mondta hogy a felesége is ugyanazt az szót használta és rögtön én jutottam az eszébe,és érezzem magam megtisztelve?

De miért kéne megtisztelve éreznem magam ,mikor hogyha szeret akkor ez a normális.

dec. 1. 14:04
 6/11 anonim ***** válasza:

"érezzem magam megtisztelve" ergo tedd össze a két kezed! :/


Ezek a kijelentések egoista emberre vallanak, akik lenézik a másik felet, főleg ha csak a nőket, akkor még hímsoviniszta is egyben.


Amúgy megsúgom, hogy nem szeret, csak hízik a mája tőled! Ha szeretne, akkor nem beszélne ilyen lenézően veled.

dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert hiába szeret a feleségével marad. Vagy nem szeret és ilyen megnyilvánulásukból jön le.
dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Hú de bírom az ilyet,beszélget a feleségével és közbe rád gondol,hányás.Ha veled beszélget akkor meg a feleségére fog gondolni?Neki is elmondja majd érezze magát megtiszteltetés.Ez egy lúzer.
dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Ki mint vet ugy arat… Kis naiv ha szerelmes lenne nem a feleségével lenne…
dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Légy továbbra is szerető,mert álomvilágban élsz.
dec. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!