Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk ti csaltatok már meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti csaltatok már meg egy jó csajt egy kevésbé jóval?

Figyelt kérdés

Nos volt egy barátom. Több hónapig együtt voltunk, jól működött minden. Megértő voltam mindig vele, tényleg a lehető legkedvesebb és legjobb formámat hoztam mellette minden téren. Míg egy napon kijelentette, hogy szünetet kér. Mint kiderült, arra kérte, hogy dönthessen köztem és egy másik lány között, akivel már kapcsolatunk alatt is viszonya volt. Az emberek szerint egy nagyon szép lány vagyok rendkívül jó személyiséggel. Ezen erényeimért nagyon hálás is vagyok az életnek. Azonban az önbizalmam azóta megtört, hogy megláttam a lányt akivel megcsalt. Nos mindenki szerint nem hét szépség a lány, sőt kifejezetten az ellentéte (Persze minden ember szép a maga módján, ahogy biztosan ő is). A személyisége is leginkább flegmatikus mindenkivel szemben. Szerintetek mégis miért választhatta mégis őt?

Mindennek már lassan féléve azonban én mai napig nem tudtam elfogadni ezt a megaláztatást, rengeteg munkám volt ebben a kapcsolatban.



dec. 3. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Kalóriadeficit.
dec. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a szerelem, a vonzalom, a szimpátia ennél bonyolultabb
dec. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Az emberek szerint egy nagyon szép lány vagy! Az nem eredményezi hogy megadsz mindent a párodnak. Csak szép, csinos barátnőim voltak de a szex az 0 volt velük. Adódott egy alkalom mikor egy nem csúnya lánnyal voltam kb 10/7 volt, az amit művelt velem!!!!! Sokáig együtt voltunk. Azért mert valaki csinos az egy dolog, de mit nyujtasz a szexben? Az itt a lényeg. Nem tudod kielégíteni a párod, a szepsegeddel meg abban az esetben kitörölted.....
dec. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerűen MÁS mint te, nem feltétlen azért mert jobb vagy szebb, vagy emberileg milyen egyáltalán nem mérvadó, csak más legyen mint akivel van, akit már un sajnos ez van. Lehet, hogy neked újat mondok, de mindenkit meg lehet unni, ezért a legszebb nőket is megcsalják.
dec. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

"Megértő voltam mindig vele, tényleg a lehető legkedvesebb és legjobb formámat hoztam mellette minden téren."


Ő számára LEHET unalmas voltál, nem volt saját véleményed, nem voltál eléggé határozott, nincs kiforrott személyiséged.


"A személyisége is leginkább flegmatikus mindenkivel szemben."


Ez 100% biztos? Vagy te szerinted, hozzád hasonlítva?


Ha valakinek van karaktere, magabiztos, kiáll maga mellett, nem aranyos nonstop attól még nem flegmatikus!


Mibe fogadunk, hogy a fő probléma a személyiséged volt? ^^

dec. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Engem is egy sokkal rondábbért hagytak ott. De tényleg, kicseszett ronda az a lány, plusz még depressziós is, vagdossa magát, mégis ő volt az exemnek a jobb. De csak mert hasonló volt a személyiségük. Exemnek pl fontos volt, hogy az, akivel van, szeresse a rock zenét, én utálom, a csaj imádja. Meg ő is eléggé depis volt, a másik csaj jobban megértette. Közösen vághattak eret utánam :D Nekem is sokáig tartott ezt feldolgozni, de rájöttem, hogy nem a külseje volt a jobb, nem is a személyisége, hanem egyszerűen ők jobban illenek egymáshoz.
dec. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon csúnya dolog a megcsalás. De ha nem is fektette volna meg "szünet" alatt akkor se voltál elég neki.

A szépség egy plusz pont, de nem minden! Nemhiába mondják, hogy a külső megfog, de a belső tart meg valakit valaki mellett.

dec. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem, és nem is fogok megcsaláshoz folyamodni.
dec. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Lehet, hogy a másik önmagát adta a kapcsolatban, én nem próbálta "mindig a legjobb oldalát mutatni előtte"

Te hallotad már , hogy őszinteség alapja egy kapcsolatnak....

dec. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem, nem is fogom. Miután szakítottunk, semmi köze nincsen hozzá, hogy néz ki az új csajom.
dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!