Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csaltatok már meg valakit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltatok már meg valakit?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen okból?

Ha nem, miért nem?


Ha kérhetem kort is csatoljatok, köszönöm <3


17/L



2021. febr. 10. 09:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem, meet szerintem kevés undorítóbb dolog van ennél, és számomra egy kapcsolat alapja az őszinteség.

17/L

2021. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem, mert ha szeretek valakit, aki ráadásul viszont szeret, azt nem árulom el/teszem tönkre ilyesmivel. Ha már nem érzek semmit akkor szakítok inkább.


17/l

2021. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem, főleg azért, mert nem volt kit.


Viszont ha lenne valakim, akkor se tenném. Ritka szemét dolog. És szerintem belehalnék a lelkiismeretfurdalásba...


16/L

2021. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem, pedig lett volna rá lehetőségem, de mindig nem-et mondtam, mert egyszerűen nem ilyen vagyok. Cserébe a lány (exem) megcsalt. Hogy miért? Azóta sem tudom, pedig ő elvileg nem volt olyan.


F/19

2021. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem, soha nem tenném. Eléggé hülyeség megkérdezni, hogy miért nem, de elmondom. Az undorítóság és gyávaság netovábbja. Ha már nem szeretsz valakit és inkább mással lennél: mondd el neki, beszéljétek meg! Az meg a másik, hogy ha kapcsolatban vagyok, nem ismerkedem másokkal szánt szándékkal, pláne nem úgy, hogy abból barátságnál több sülhessen ki. Tudja mindenki, hogy kapcsolatom van, tehát ha valaki ennek tudatában mégis próbálkozna, akkor csúnya off lenne az eredménye.
2021. febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

#5 vagyok.

Kor lemaradt: 16/F

2021. febr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem, mert van annyi érzelmi intelligenciám, hogy felfogjam, milyen fájdalmas lenne az a páromnak. Meg amúgy is, ő tökéletes nekem (még a hibáival együtt is), butaság lenne mással bármit is kezdenem. 😅

18/L

2021. febr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még barátnőm, szval nem.
2021. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%
Igen. Azért mert nem akarok azzal a tudattal élni hogy csak 1 nőm volt és csak őt raktam.
2021. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Nagyon keveset nyújtott nekem minden téren az exem, ezért muszáj volt mellette kicsit élnem. Nem akartam elhagyni sem, mert hittem benne, hogy fognak változni a dolgok. Végül ő is megcsalt és vége lett, szóval nem bántam meg. A mostani barátnőm több, mint két éve megvan és nem csalnám meg soha.
2021. febr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!