Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak általában szebb nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak általában szebb nővel csaljátok a feleségeteket ?

Figyelt kérdés
Vagy elég csak az a tudat hogy “új”. És közben a feleség szebb.

dec. 9. 22:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Is is.
dec. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem feltétlenül.

Csak másmilyen.

dec. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Tiktokon volt egy trend, ahol nok, ismerosok felraktak a feleseg/baratno es a szereto kepet. Hat azt kell mondanom tobbsegben lejjebb adtak az elvarasaikat a pasik, ami a kulsot illeti.

Vagy volt olyan is, ahol szinte ugyanaz a tipus volt mint a nejuk (gondolom ok inkabb azok, akik a nejuket akarnak, de az mar nem vevo a kapcsolatra igy egy hasonlo novel vigasztalodnak. De ez csak tipp)

dec. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem mikor mi vagyis ki adódik a legtöbb esetben. Sokszor nem csaltam meg a tartós barátnőimet.

Egyet házibuliban mert flörtölt velem egy átlag alatti kinézetű csúnyácska lány, olyan 4/10es de nem volt hajlandó a nőm szopni, pedig könyörögtem érte és én meg éltem az alkalommal.

Volt akit egy prostival csaltam meg mert a bnőm minden baromságért szex megvonással büntetett. A ribi egy full átlag kis mosolygós lányka volt, de aranyos volt.

Volt olyan akit meg azért csaltam meg mert már évek óta együtt voltunk és egyszerűen vágytam egy kis változatosságra. El volt laposodva a szex, mindig ugyanaz volt majd minden este. "Én nem szopok, dugj egy kicsit hátulról, kicsit elölről, majd meglovagollak, jóéjt szivem"

A menyasszonyomat azért csaltam meg mert túl féltékeny volt akkoriban és mindenre hisztisen oda vágta, hogy akkor menj ehhez a csajhoz az majd engedi ezt meg azt, menj a másikhoz ha ne tetszik valami az majd megcsinálja neked amit szeretnél. menj a akárki csajhoz mert az majd vigasztal ha nem tetzsik valami stb stb. Na elegem lett belőle teljesen és még aznap megdugtam a szomszédját. Aztán megint hiszti pár napmúlva. Fejemhez vágta, hogy akkor menj át a Brigikéhez az majd biztos engedi neked seggbe és még örülni is fog neki. Rávágtam hogy 2 napja megdugtam de ő sem engedte. Onnan elmúlt a hiszije...

dec. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Lehet nem olyan szép mint a párom de többet nyújt szexben mint otthon a párom. Ha megadná otthon a párom amire vágyok, nem lenne megcsalás. Vannak olyan nők akiket csak mutogatni érdemes, másra nem valók. Háztartás, beszélgetés, szex gyereknevelés -0.
dec. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Csak mutogatni a feleseged, mert haztartas, beszelgetes, szex, gyerekneveles nuku? Pont forditva szokott lenni, a feleseg a jo a parkapcsolatban gyereknevelesben de a szex nem az igazi, ellaposodott.

Akkor miért vetted el? Ezen a ponton mar te vagy a hibas

dec. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
dec. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%

4# Szexfüggő vagy, aki nem bír a farkával és keresi a kifogásokat meg az okokat, hogy mikor kúrhat félre.

Persze mindenki hibás, csak te vagy a helikopter. Egy párkapcsolat sem tökéletes, neked is van annyi hibád mint nekik, akiket itt felsoroltál, de az már nem számít, a lényeg hogy nyugodt szívvel kúrhattál mással, mert elhitetted magaddal, hogy ez neked jár.

dec. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

"Vannak olyan nők akiket csak mutogatni érdemes, másra nem valók. Háztartás, beszélgetés, szex, gyereknevelés = 0."

1) Te vagy a hülye, ha ilyen nòt veszel el.

2) Vajon azok a nők mit mondanak rólad...

dec. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Pontosan, ha valaki egy olyan not vesz el felesegul akivel az eleje ota nem jo a szex, nem tudja elkepzelni vele a parkapcsolatot (beszelgetes, szex nuku), tudja hogy nem lenne jo anya es meg a haztartasban is szar, viszont annyi elonye van hogy szep, akkor az megis mit var??? Tenyleg nem ertem. Aztan megy a veszekedes, csalas, de persze ez mind nyilvanvalo hisz nem passzolnak ossze.
dec. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!