Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretovel szoktatok szexen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretovel szoktatok szexen kivul is talizni, programot csinalni?

Figyelt kérdés

dec. 13. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Igen
dec. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem igazán. Általában csak szex van.
dec. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Mikor szerető voltam, csak szex volt. Nálunk kapcsolat lett belőle, tehát mikor más progi is volt, az már a kapcsolat előszobája volt :-)

N

dec. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Anno volt ilyen kapcsolatom. Ki csinaltunk programokat is.
dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos már nem. Amikor megismerkedtünk a barátommal, ezerrel udvarolt, nem csak szex volt, hanem más programok is. Idővel kiderült, hogy ez csak színjáték volt részéről. És ez nekem nagy csalódást okozott.


Több alkalommal mondtam neki, hogy nekem a "csak szex" nem elég, akkor sem, ha szeretők vagyunk, mert úgy érzem kiégtem, ez így már nem érdekes.

Mindig megígéri, hogy majd megváltozik, de nem történik semmi.

Én azt érzem, látom, hogy már nem tisztel.

A szakítást tervezem.


55N

dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, csak szex.
dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Es ott ahol nem csak sex van az azert van mert ott vannak erzelmek is?
dec. 13. 22:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Szeretünk egymással időt tölteni ágyon kívül is, kedveljük egymást, szerelem nincs. Még nincs, hogy lesz-e az is nagy kérdőjel, az életben semmi sem biztos… de jólesik néha családon kívül valakivel programozni.
dec. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7 Ahogy írtam is, nálunk pontosan így volt.

#3 vagyok

dec. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8 as miota vagytok szeretok h irtad még nincs szerelem?
dec. 14. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!