Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretovel milyen fogamzasgatl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretovel milyen fogamzasgatlo modszert hasznaltok?

Figyelt kérdés
Megszakitasos orosz rulett ilyen esetben?
2020. nov. 1. 13:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
Gumi ÉS bogyó.
2020. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
5%
Óvszer.
2020. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
18%
Orosz ruletteztem sokszor lánykoromban, mikor rendszeresen k_rválkodtam. Aztán gyógyszert szedtem, de ezt sem ajánlom. Ma már bánom hogy ilyen felelőtlen voltam.
2020. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Remélem a nejed fog rajtad orosz rulettezni, mikor kiderül a viszony.
2020. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Megszakításos orosz rulett SEMMILYEN esetben nem ajánlott, hacsak nem akarsz gyereket. Amúgy meg száradjon le a cerkád, amilyen gerinces legény vagy.
2020. nov. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
23%

Seggbol szajba, ha a babatol felsz.

Gumi pedig akkor, ha a trippertol.

2020. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Megszakítással.
2020. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
39%
Nincs szeretőm, de minden esetben gumi és hormonális fogamzásgátló. Belém nem fog ültetni senki egy pondrót, az biztos.
2020. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
Ne csináld a megszakításost mert aztán lehet azon filózni, hogy ki a gyerek apja.. Itt nem is a terhesség a gond feltétle, hanem hogy nem tudhatod hoyg akkor most ki az apja. Én szedek tabit szóval nálunk mindegy, de ha nem szednék akkor gumiznánk
2020. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23%
Pondrót, veri a magaslatokat a kultúra látom. :D nem lárvát akartál írni véletlenül? Vagy élősködőt? Megkeseredettkém.
2020. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!