Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A legtöbb nő ugyan annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő ugyan annyira haragszik ha a párja prostitáltnál járt mintha szeretője lenne?

Figyelt kérdés

A nők számár a szex érzelmi dolog inkább, szóval általában azzal fekszenek le aki iránt éreznek is valamit, a férfiak viszont más hogy működnek és a szexel a dominanciát is kifejezik, nem feltetlenül kell hogy érezzenek a másik iránt.

Szoval ha egy férfi félrelép annak nem feltétlenül érzelmi okai vannak, viszont amikor a nő lép félre akkor általában az van hogy olyan figyelmet és törődést kap a szeretőtől amit otthon nem és ez alatt nem azt értem hogy a szeretőnek nagyobb a farka vagy izmosabb.

A prostitualt viszont csak szexet ad és a férfi is csak ezt várja el. Ettől függetlenül szeretheti otthon a párját,csak kell a változatosság.


dec. 16. 21:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen oké, hogy igy gondolod, nincs ezzel baj, csak ezt a kapcsolat elején kozold, hogy ne pocsékold az.időmet
dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Az én olvasatomban az, aki félrekefél a másik háta mögött az NEM szereti a őt. Ha valóban szeretné, nem kúrogatna másokkal. Számomra a megcsalás semmilyen körülmények között nem elfogadható. Egy aljas, gyáva és végtelenül undorító dolog. A prostival való megcsalás pedig szerintem még gusztustalanabb és megalázóbb... Ott egy nő, akit elvileg szeret, akivel együtt tervezi a jövőt, akivel ugyanúgy van szex, de ő "változatosságra" hivatkozva félredug. Gyomorforgató.

Végső soron nekem aztán édes mindegy, hogy kivel dug félre és mivel próbálja kimagyarázni, repülne abban a pillanatban.

dec. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

Igen, én ugyanúgy haragudnék.

Na jó, vannak szintek, a sima "lerészegedtem a buliban és nem tudtam ellenállni a csábításnak" illetve az "előre eltervezetten átvertelek és időpontot foglaltam a random prostinál" között talán van különbség, de ugyanúgy kipenderíteném a fickót, csak esetleg sokkal de sokkal jobban haragudnék a tudatos megtévesztésemért. Nem zavar a prosti, lexarom, ha fizet a szexért, kapcsolaton kívül, nem vetem meg, nem véletlenül ez a legősibb szakma a nők körében, na de kapcsolaton belül extrán gusztustalan, ha valaki tervezetten, tudatosan, józanul, szándékosan keresi az alkalmat és a lehetőséget, hogy engem átverjen. Ez kb egy szinten van a szeretőtartással, mert az sem egy esetleges "rossz döntés" vagy "véletlen" eredménye, hanem szándékos megtévesztése és kihasználása a bizalmamnak. Szóval még rosszabb is, mint ha levarr egy szintén ittas ribit a diszkóban, akiről semmit se tud, legalább erről elhiszem, hogy tényleg a lendület vitte. Nem változtat persze a végeredményen semmit, de azért a lelkemnek jobbat tesz, ha tudom, hogy csak önkontrollja nem volt, mintha tényleg direkt akart engem átcseszni.

dec. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg amit az első bekezdésben leírtál az a te egyéni véleményed, te férfiként dominanciából is szoktál szexelni, de abszolút nem húzható rá mindenkire, a férfiak és nők jelentős része egyáltalán nem így gondolkodik, érez.
dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha prostihoz menne az bennem inkább szánalmat ébresztene iránta az undor mellett. Ha érzelmileg is csalna az igazán fájna, de ha csak simán szexelne valakivel, tehát úgy tartana szeretőt h nem érez semmit, az is rossz lenne. A másik fél mindenképp sérül.
dec. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem teljesen oké a dolog akkor ha otthon nincs szex vagy csak nagyon kevés van. Viszont ha otthon működik minden akkor tényleg gusztustalan. Legalább is szerintem.
dec. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Jah. A férfi érzelmei, vagy érzelmei hiánya abszolút irreleváns, tekintve hogy én akkor is át vagyok verve, hülyének vagyok nézve és meg vagyok csalva, ha a párom csak spermaagyú ösztönlénységből dug félre, és akkor is, ha a szeretője iránti szívszerelemből. Csak az ő szemszögéből van tényleges különbség a két szituáció között, én viszont igyis úgyis át lennék bszva.✌️
dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Hát azért nem ugyanaz a kettő szerintem
dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Szerintem kifejezetten rosszabb ha úgy csal meg, hogy közben szeret😅

Ha valaki szerelmes belém, és én vagyok neki az egyik legfontosabb ember a világon, és ennek tudatában csal meg egy olyan nővel aki konkrétan semmit sem jelent neki, akkor az ilyen menthetetlenül üres emberileg, a szerelme nem ér semmit.


Ha már nem szeret, viszont a másik nőt igen, és ezért bszik félre, az igaz hogy gerinctelen patkányság, viszont valamilyen szinten érthető.

dec. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
12%
És ha szeret de te nem teszed szét a lábad egyéb okok miatt? Akkor éljen szex nélkül?
dec. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!