Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bíznátok a barátnőtökbe (3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bíznátok a barátnőtökbe (3 hónapos kapcsolat) ,hogy internetről, chatről lett egy fiú barátja egy hónapja és felmegy hozzá sorozatot nézni?

Figyelt kérdés
Váltig állítja, hogy engem szeret, csak egyszerűen egy barátja sincsen, ezért keresett barátokat és hogy abszolút nem az esete a férfi
jan. 1. 10:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Össze se jöttem volna vele ha tudnám, hogy egy db barátja se van.
jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Fel sem ment volna a fazonhoz. Főleg nem kettesben. Az, hogy net-en irkál valaki valakivel-semmit nem jelent, de az általad vázolt illető, már a cselekvés fázisában volt, és a dolgok megtörténtek.
jan. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2+ Udvariasan küld el az illető nőt, és minden nemű kontaktot zárj le vele.
jan. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Friss kapcsolatban azon jár az esze hogy mással ismerkedjen?

Exem évekig chatelt a lány barárjával aztán egyszer egye fene bele mentem hogy találkozzanak. Nem akartam én lenni a rossz. Mit kaptam? Egyből megcsalt.

jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem egy bizalomgerjeszto sztori. Már az sem, hogy annyira nincs egy barátja sem, hogy interneten kell pasikkal csetelnie.
jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Netről ismeri és egyből felmegy hozzá?

Ne legyél naív. Lehet a csajban nincs semmilyen hátsó szándék, de a srác akihez felmegy, már annál inkább.

jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ne légy ennyire naiv!
jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem bíznék. Ha elmegy hozzá filmezni, abból nagy valószínűséggel az lesz, hogy fel is próbálja a barátnődet.
jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem jók ezek a barátok. Az én párom is addig hordta kocsival a munkahelyére egy ottani "barát",hogy le is lépett.
jan. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Téged lehet most cserélnek le?!
jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!