Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan változott meg a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változott meg a barátotok/férjetek, barátnőtök/feleségetek, amikor feltételezni kezdtétek róla, hogy megcsal titeket és be is igazolódott?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, kinél hogyan történt a változás, egyáltalán történt a ti esetetekben a párotok viselkedésében fordulat, akár pozitív, akár negatív irányban.

Sajnos a barátnőm mostanában egyre hepciásabb velem és amikor hétvégén nem tudunk találkozni, órákra képes eltűnni, de úgy, hogy senki sem tud róla semmit, kivéve a legeslegjobb barátnőjét, akiről én úgy gondolom, hogy valamiben falazhat neki..



2023. jan. 31. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Hiába bújtam oda hozzá, egyszerűen ne úgy ölelt már át, hiába beszélgettem vele, a válaszai is olyanok voltak. De legjobban a osszebujas volt ami jelet adott nekem, egyszerűen éreztem az ölelésén, hogy nem olyan, hogy olyan direktbe csinálja.

Visszagondolva több és több jel volt, pl, hogy többet nyomkodta a telefonját, plusz az is, hogy egyszerűen ott hagyta a telefonját előttem míg ő elment a boltba, vagy kiment a konyhába főzni, ezért még véletlen sem volt a fejemben, hogy megcsalna. Szerintem direkt ilyen fordított pszichológiát alkalmazott nálam ezzel.

Aztán a lebukás, egyszer csak láttam, hogy épp ír, hevesen nyomkodja a telefont és gyorsan odaleptem és hirtelen kilépett, mondván, hogy már nem akarja nézni instan a képeket, erre kiment a konyhába, szedett magának ételt én addig gyorsan negnéztem és hát megláttam az írásokat több pasival.

2023. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki még feltűnőbben szeret, lol. Ajándékot kapsz stb.

És van olyan, aki elhidegul téged, kevés vagy 0 szex, semmi se tetszik veled kapcsolatban, sok a vita, akár ő féltékeny rád pedig ő csal - magából indul ki.

Ja, mint az előző írta irkal, csetel másokkal, eltunik mint te írtad, de rád nincs ideje.

Ilyesmik.

2023. jan. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 igen nálunk is vannak hosszas telefonnyomkodás utáni szándékos telefon előhagyások..

#2 az utóbbi időben volt pár ilyen.. amikor telefonon beszéltünk, h hétvégén egyáltalán nem érzi jól magát, aztán péntek este írt, h a barátnőjével bemennek a belvárosba kicsit sétálgatni.. hát én a legkevésbé sem kívánom sem senki társaságát, se a sétát, ha rosszul érzem magam..

2023. jan. 31. 13:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki, jobban jársz. :)
2023. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte egy az egyben az itt leírtak voltak nálunk is a volt barátnőmmel… És az a vicc, hogy ő is állandóan telefonozott, de nem dugdosta, még volt, hogy előttem is csetelt. Teljesen abszurd volt az egész. Utána tudtam meg, hogy csalt.
2023. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Túl sokat beszélt magáról és az individuális dolgairól.
2023. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem reagált a párkapcsolati problémákra, amikor mondtam, hogy eltávolodtunk én több együtt töltött időre vágytam. Semmit nem reagált ezekre, nem akarta meghallani mit mondok. Még többet vállalt, hogy még kevesebbet legyen itthon. Így sokszor nem is aludt itthon - buszozás például. Éreztem, ha mégis együtt vagyunk az olyan mintha csak kötelességből tenné, legyen letudva. Összevesztünk azon, hogy készüljön-e közös fotó kiránduláson,mert ő nem szereti. Eddig nem volt gond. Nem akart a kedvembe járni. Elmaradt a szex. Ha szóvá tettem, hallgatás. Ha mégis volt éreztem, hogy nincs velem. Sokszor úgy éreztem mintha én csináltam volna vmi rosszat, úgy kezelt. Teljes érdektelenség az otthoni dolgok iránt. Semmi közös tervezgetés. Aztán egyszer közölte, hogy van vki, akivel telefonon beszélget már több hönapja. 12 év mehet a semmibe.
2023. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
A nők ilyenek.. ha nincs sok penzed levaltanak..
2023. febr. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!