Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőmet a csúnya elhízott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet a csúnya elhízott pasija csak azért nem csalja meg mert nincs lehetősége rá?

Figyelt kérdés
Engem is volt hogy megcsaltak már barátnőimet is, viszont van egy barátnőm akinek még sosem csalta meg a pasija valószínűleg azért mert mondjuk eléggé el van hízva és nem egy helyes férfi szerintem csak azért mert nincs lehetősége rá
jan. 2. 19:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Baratnod sem egy szep no .. egalban vannak.
jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Van rá esély..
jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Régen baj ha egy pasi csak azért nem lép félre mert nincs rá lehetősége...


De szerintem ezt ti nem értitek meg

jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1. Ezt honnan veszed?...nem csúnya abszolút...
jan. 2. 20:01
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Én pl soha senkit nem csaltam meg és nem is fogok megcsalni, ugyanis többre tartom magamat ennél, nem tudnék utána tükörbe nézni.

Mondom ezt úgy hogy olyannyira "nincs lehetőségem", hogy van hogy tinderen a lányok írnak rám, hogy nagyon bejövök nekik, meg volt hogy szórakozóhelyen egy este 3 lány is odajött hozzám ismerkedési szándékkal.

Persze nyilván nem akármilyen lányért vállalom a monogámiát, de volt már 3 kapcsolatom is szóval nem kell hozzá földre szállt angyalnak lenni:D

Szóval van ilyen is

23F

jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%
Provokativ kerdes.. amugy nem izgat. Bari no vmi szurke eger.
jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Férfiak mindig félre tudnak menni ha akarnak... Ha mással nem, akkor prostival.
jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

szóval mindannyiótokat megcsalták...


Ostobák és vakok lehettek...van túl fiatalok és naivak.


De erősen kamu szagú a kérdés...

jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
Igen!
jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%
5 majd erre térjünk vissza 30 év múlva😁
jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!