Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki hol talált magának szeretőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol talált magának szeretőt? Egyáltalán hol lehet normálisat találni? Igényes, nem elhízott, nem frusztált.(Erkölcscsőszök nem érdekelnek, nem tudják a helyzetet.) 34N

Figyelt kérdés

2022. nov. 25. 21:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Utcán,parkban,boltban,edzőterem és sok helyen
2022. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
60%
Régen legalább szégyellték, most meg már keresnek is :')
2022. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
42%
Gigolo vagy selyemfiú az ami ennek a leírásnak megfelel, a szerető csak egy hagyományos ember, aki nem tökéletes.
2022. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy tökéletes félistent keresek. Annyit írtam, hogy igényes és nem elhízott...hagyományos ember, aki fürdik és ad magára.
2022. nov. 25. 21:22
 5/26 anonim ***** válasza:
26%

Ez jó kérdés, én kerestem többször idősebb (30-40) hölgyet társkeresőn, de mindenki komoly kapcsolatot akart volna...


Most egyetemistaként nem fogok elkötelezödni egy nálam 10-20 évvel idősebb nő mellé, adott esetben pár éven belül gyereket vállalni vele...

2022. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Ha nő vagy, eldobsz egy kavicsot és szeretői státuszra vágyó férfit találsz el vele. Statisztikailag 1 nőre legalább 200 férfi jut. Szóval mazsolázz, de gyanítom hogy itt a gyk-n is rádugrott az IQ-light "nonstop" b*sznék réteg. Hát megpróbálják, ingyen p*na lennél, ha nem jössz össze nekik, akkor sem vesztettek semmit! :)
2022. nov. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
30%

Munkahelyen

Gykn


Most is itt keresek


45/F

2022. nov. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
Van erre kifejezetten egy oldal. Ott mindenki azt keres. Próbáld ott.
2022. nov. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
12%

Feleség vagy! Elvettek felesegül!!! És képtelen vagy megbecsülni!!! Undoritó k*rva vagya!

Szintén 34N

2022. nov. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
8. Az ilyen oldalakon a nők fele fizetős. A másik meg az, hogy a pasik részéről a 18-100 évesig mindenki bepróbálkozik. Olyan oldal nincs, ahol kizárólag házas emberek ismerkednek! Ahol csak 0.001% esély van az ingyen szexre, ott 10x annyi a férfi. A nők meg piszkosul válogatnak, és megsúgok neked valamit: ha csak szexet akar a nő, ott csak egy a fontos, a pasi szexuális kisugárzása, a külseje. A férfiak 90%-a teljesen esélytelenül küldözgeti a leveleit. Ezt onnan tudom, hogy ilyen oldalon van női regisztrációm, és el szoktam beszélgetni átlagos külsejű férfiakkal. Én vagyok az egyedüli aki szóba áll velük.
2022. nov. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!