Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen típusú nőt akarnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú nőt akarnak a férfiak szeretőnek?

Figyelt kérdés

Ugye van az a tipikus szerető és a feleség típus.


Na de milyen típusú lányok a szerető típusú lányok?



jan. 10. 13:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Én semmilyen nőt nem akarok szeretőnek. Kölcsönös szeretetre, hűségre és tiszteletre épülő párkapcsolatra vágyom.
jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Erkölcstelen nőket, akik a szexben bevállalósak és tudják tartani a szájukat.
jan. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
16%

Lehet, hogy túlzok, és az is lehet, hogy csak nekem az eseteim, de tegye mindenki a szívére a kezét, és őszintén, ezt a fajta nőt ki utasítaná el?


Nekem legalábbis bejön, tipikus "szerető" típusú lány.

Barátnőnek azért meggondolnám.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

- MEGBÍZHATÓ. Azaz, ne essen teherbe, ne kapjak el tőle semmit, és ne pofázzon a nejemnek.


- PERVERZ. De nekem tetsző módon.


- NEKEM TETSZŐ. Olyan legyen, aki beindít.


Én mondjuk majdnem mindent megeszek amit elém raknak, nem válogatok.

De sajna olyanokat, amikre igazán vágyom még nem sikerült találnom.

jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#3 szépek, egy barátnőnek el fogadnád?
jan. 10. 13:49
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

5



Odaírtam azt is, hogy meggondolnám. Barátnőnek csak úgy fogadnám el, ha én is ilyen 10/10-es pasi lennék, mint amennyire 10/10-es a csaj.

Ráadásul modellek az ilyen csajok, és hasonló a hasonlóval szokott általában. :)

jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Lilluci27 ***** válasza:
36%
A normális férfiak nem akarnak ilyet
jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%

6. Baromság! Haverom 10/10-es külsőre, 190, szikár, sportos, olyan filmsztár arc, neki tényleg küldenek italt a csajok a buliban, meg simán felkínálkoznak neki, és neki tényleg volt, hogy le kellett üvölteni vadidegen, fullos csaj, fejét, mert a csaj utána ment a WC-be! De amint kiderül, hogy egy boltban őr, és az anyjával lakik, egy panelban, egyből kuka.

Szóval PÉNZ kell. Mert a kockás hastól nem lesz nyaralás, meg LV táska, meg Iphone.

jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
8 külső meg pénz is kell. Ennyi!
jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
3# mert barátnőnek milyen csaj kellene? 🤦‍♀️
jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!