Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki képtelen volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki képtelen volt hűséges maradni előző kapcsolataiban, van rá esély, hogy megváltozik valaki miatt?

Figyelt kérdés

Sajnos serial cheater a pasi, nem egy exbarátnőjét csalta meg, hanem legalább 50%-ukat. Igaz, kevés nővel volt párkapcsolatban (kb 6), viszont rengeteg nővel lefeküdt már, nagyjából 90 körüli lehet ez a szám.

Az a helyzet, hogy elkezdtem ezzel a férfival ismerkedni, és nagyon jól alakulnak köztünk a dolgok, viszont a hűtlenség nálam hatalmas red flag. Főleg, hogy nem egyszeri fiatalkori esetről beszélünk, amikor még rá lehetne fogni, hogy nem nőtt be a feje lágya, 30 évesen is ezt csinálta. Közös barátoktól hallottam vissza.😞 Nagyon sajnálom, mert rettentően megtetszett ez a férfi mind külsőleg, mind belsőleg, de nem szeretnék pofára esni miatta, aminek igencsak nagy az esélye. Most gondolkodom rajta, hogy leépítem, viszont szívem szerint adnék neki egy esélyt, hiszem velem csodálatosan bánik, lesi minden kívánságom, a tenyéren hordoz, odaadó és még lehetne sorolni. Semmi rosszat nem tudnék rá mondani személyes tapasztalatból, de ez a hűtlenség eléggé kiábrándító. Ő össze szeretne jönni velem, állítása szerint nagyon kedvel (gondolom eleinte azokat is nagyon kedvelte, akiket megcsalt).

Vélemények a helyzetről?

Ő 33 éves, én 26.



jan. 21. 21:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
32%
Nekem ebben a megállapításban hogy a férfiak nagy része hűtlen az a fura, hogy vajon kivel hűtlenkednek? Hát ugye nőkkel. Akik a legtöbb esetben éppen úgy csalják a partnerüket mint a férfiak.
jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Biológiai kérdés. Az idő múlik, lankad a készség.
febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a személyisége.


Ahhoz, hogy potens legyen, folyamatosan szüksége van az újdonságra, a hódítás élményére, a hódítási sikereire. Ez is olyan, mint a drog.


Amellett szeretheti is a feleségét, lehet jó apa, megad mindent a családjának, de nem fog és nem is tud változni.


Az ilyennek nem szabad megnősülnie, ha nem akar boldogtalanná tenni egy normális kapcsolatra vágyó nőt.


A haverom ezért nősült meg csak 60 éves korában. Addig mindig volt párhuzamosan 4-5 barátnője, akikhez eljárogatott, velük sem volt legalizált kapcsolata, felhívogatta őket, mikor melyik ért rá… Tanár volt. Képzelheted, hogy 40 nő között mindig akadt alkalmi, vagy viszonylag tartós, vagy visszatérő partner.

Az élet ilyen is, meg másmilyen is.

Vannak ilyen férfiak, de nők is, szép számmal.


Ha belegabalyodtál volna, számolnod kell azzal, hogy nem változik meg a kedvedért sem.

Ne abból indulj ki, hogy te mit érzel iránta, hanem abból, hogy neki milyen a személyisége.


Ez nem a te világod, tehát nincs helyetek egymás életében, ha komoly kapcsolatra vágysz.

febr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Hat te tudod... en nekem a 90 no is red flag es nem szeretnek a 91. lenni.

28N

febr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Mit csinálj?

B.szasd meg magad vele, úgyis azt akarod...

ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Na mi lett a vége kérdező?
ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
#25 semmi, végül hallgattam a megérzésemre és abbahagytam vele az ismerkedést.
ápr. 13. 14:46
 28/28 anonim ***** válasza:

Szerintem jól tetted😊

Esetleg másvalakivel ismerkednél?😉

ápr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!